КИЕВ

«Київ. Коментарі» з`ясували у столичних правоохоронців - які райони Києва найбільш небезпечні

Кримінальне лідер столиці – Шевченківський район. За минулий рік тут скоїли найбільшу кількість злочинів – 4723. Кримінальні лідери тут крадії та шахраї – вони скоїли 2860 та 581 злочинів відповідно. Також тут активно хуліганили - 62 злочина. За рік у Шевченківському районі вбили десять людей та покалічили 39.

Другу сходинку у кримінальному рейтингу посів Дніпровський район – 4325 злочинів. До того ж, саме у цьому районі скоїли найбільшу кількість вбивств – 14. Ще один сумний рекорд поставили тут домушники - 628 крадіжок за рік. Також Дніпровський район лідер по рекету – 7 кримінальних справ за рік тут відкрито за статтею вимагання.

Замикає трійку кримінальних лідерів – Оболонський район. За тут скоїли 3910 злочинів. Саме тут за рік покалічили найбільшу кількість людей – 49 кримінальних справ відкрито за нанесення тяжких та середньої тяжкості тілесних ушкоджень. Тут велика вірогідність стати жертвою крадіїв, шахраїв та хуліганів.

На четвертому та п’ятому Солом’янський та Святошинський райони. В них скоїли відповідно – 3447 та 3430 злочинів. Мешканці обох районів потерпають від крадіїв, шахраїв та грабіжників. Також на Солом’янці скоїли 11 вбивств,  а у Святошині - 5 зґвалтувань.

На шостому місті кримінального рейтингу – Дарницький район. Його дуже полюбляють викрадачі авто, які угнали за рік 97 авто. Також він найбільш небезпечний для жінок – 7 зґвалтувань. Окрім того, на Дарниці досить часто грабують та крадуть. А усього за рік тут скоїли 3325 злочинів.

Голосієво зайняло сьоме місце кримінального рейтингу. 3071 злочин за рік, серед яких аж 11 вбивств. Також у Голосіївського району «срібло» по хуліганству – 57 злочинів. А ось крадуть та грабують тут не дуже часто.

Деснянський район став одним с трьох найбезпечніших. Тут досить невеликий показник крадіжок, розбійних нападів та шахрайств. Але при цьому тут скоїли 10 вбивств та покалічили 38 людей. Усього за рік тут скоїли 2670 злочинів.

Ще менше злочинів скоїли у Печерському районі – 2264. Тут сталася найменша кількість вбивств, грабежів, та не було зафіксовано жодного зґвалтування. Але тут досить активно промишляють шахраї – 215 злочинів за рік.

Ну, а найбезпечнішим районом став Подол. Лише 1912 злочинів – це майже у два з половиною рази менше ніж у Шевченківському районі. На Подолі рідко крадуть – менше тисячі випадків за рік. До того ж тут невисокі шанси стати жертвою шахраїв та автокрадіїв. Але при цьому саме тут поставили сумний рекорд з кількості розбійних нападів – 37. Так що гуляючи Подолом також треба бути обережним.

Фото: PHL

Данні надано ЦГЗ ГУ МВСУ в місті Києві

11033
комментарии powered by Disqus

Останні новини

19:35

Сослуживцы из «Донбасса» рассказали об убийце Вороненкова

19:02

В столице произошло ДТП с участием пяти автомобилей

18:25

В КГГА констатировали отсутствие системы сбора опасных отходов

18:02

В Киеве начнет работу муниципальная охранная компания

17:55

Личность убийцы Вороненкова не установлена

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus