КИЕВ

Для Порошенка і Балоги є хороший шанс зайняти в опозиційному поїзді місця першого класу

«Піднімати Україну» почнуть з вотчин Порошенка і Балоги

За допомогою правильної логістики опозиція може «зачепити» двох ображених на владу політиків і перевірити їх на вошивість

Зовсім невипадковим виглядає рішення опозиції розпочати всеукраїнську акцію протесту «Вставай, Україно!» з Вінниці та Ужгорода. Ці два міста є центрами вотчин двох колишніх міністрів першого уряду Миколи Азарова, а нині народних депутатів Петра Порошенка та Віктора Балоги, котрі  образились на владу. Після рішення ВАСУ про позбавлення статусу народного депутата Олександра Домбровського, людини Петра Олексійовича, а також брата Віктора Івановича - Павла Балоги - хід опозиції виглядає цілком логічним. Тим більше, не варто забувати і про те, що зараз у сина Віктора Балоги Андрія намагаються відібрати перемогу на довиборах до Закарпатської облради.

Відповідей на запитання, чому опозиція вирішила почати свою акцію з вотчин Порошенка і Балоги, може бути кілька. Це може бути спроба перевірити на вошивість політиків, що сумніваються, які після тиску з боку влади почали використовувати цілком опозиційну риторику, але так і не вступили до лав опозиційних сил. Однак не виключено, що така логістика початку акції «Вставай, Україно!» пов´язана і з можливими домовленостями між опозицією і Порошенком та Балогою.

Щоправда, поки що у Вінниці про проведення мітингу ніхто ні слухом, ні духом. До прикладу, мер Вінниці Володимир Гройсман, близький до Порошенка, заявив «Коментарям» про те, що нічого не знає про проведення мітингу опозиції в керованому ним місті. «На проведення мітингу повинно надійти повідомлення від учасників акції. Але про наміри опозиції і про подачу повідомлення я вперше чую», - зазначив він. У свою чергу, один із лідерів партії «Єдиний центр» Вадим Карасьов також не зміг відповісти, чи буде політсила Віктора Балоги брати участь в акції. Мовляв, переговори з керівництвом партії ніхто не вів...

Але навіть якщо ні Порошенко, ні Балога не приєднаються до акції протесту «Вставай, Україно!», то опозиція це зможе пережити. Проте для самих Порошенка і Балоги це хороший шанс зайняти в опозиційному поїзді місця першого класу. Втім, це також може стати і поворотним моментом у відносинах Порошенка і Балоги з владою, що їм нічого хорошого не обіцяє. Таким чином, для обох в якійсь мірі настає «момент істини» і треба буде визначатися. Тим більше це важливо, якщо обласна влада Вінниччини та Закарпаття захоче перешкоджати акціям опозиції, тому що саме Петро Олексійович і Віктор Іванович можуть протистояти їм за допомогою підконтрольних їм мерій Вінниці та Ужгорода. І якщо влада перегне палицю при спробах перешкодити опозиції провести акції у Вінниці й Ужгороді, ці два міста можуть стати для влади своєрідними «Мукачевим» зразка 2004 року.

Джерело фото: «ДУСЯ»

22156
комментарии powered by Disqus

Останні новини

17:48

В Киеве мужчина ранил собутыльника

17:39

В КГГА сделали важное заявление по продлению контракта с «Киевэнерго»

17:07

В Киеве запустят новые ночные маршруты

16:38

В Киеве переименовали остановку

16:13

В столице выгорел гектар травы

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus