КИЕВ

false

Демонтаж ТРЦ "Троїцького" почнеться 20 березня

0

Демонтаж торгово-розважального центру (ТРЦ) "Троїцький", що будувався біля національного спортивного комплексу (НСК) "Олімпійський" почнеться 20 березня, повідомив в.о. голови Київської міської державної адміністрації Анатолій Голубченко, передає «Finance.ua».

"На прохання власника ТОВ "Юджин", що зараз перебуває у відрядженні, почнемо знесення другого поверху недобудованого об`єкта в НСК "Олімпійський" у четвер, 20 березня. Демонтаж буде відбуватися у зв`язку із планом організаційних робіт, а для здійснення демонтажу першого поверху готується окремий проект знесення", - проінформував Голубченко.

Він також додав, що представники ТОВ "Юджин" у цей час вивчають пропозиції столичної влади щодо земельних ділянок в якості компенсації, зокрема в Оболоньському і Дніпровському районах столиці.

"Головне зараз, щоб Міністерство сім`ї, молоді та спорту України якнайшвидше провело конкурс для реконструкції НСК "Олімпійський" і визначило його переможця, щоб проблема демонтажу недобудованого об`єкта і реконструкція стадіону вирішувалася комплексно", - підкреслив Голубченко.

3766
комментарии powered by Disqus

Останні новини

18:11

Киевская бабушка дважды за неделю стала жертвой преступников

17:29

Столичные правоохранители поймали банду наркоманов

16:28

В Ирпене сгорел большой коттедж

15:19

В Киевской области банда разбойников убила бабушку

14:06

Вандалы повредили мост Влюбленных

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus