КИЕВ

Черновецький розпорядився забезпечити належне обслуговування в Ощадбанку

0

Леонід Черновецький підписав розпорядження щодо забезпечення належного обслуговування громадян під час виплати Ощадбанком знецінених заощаджень. Про це «Київ.proUA.com» повідомили у прес-службі Київської міської державної адміністрації.

Як повідомила заступник голови КМДА Ірена Кільчицька, розпорядження прийнято відповідно до Закону України «Про державні гарантії відновлення заощаджень громадян України», з метою вжиття заходів із забезпечення безперебійної реєстрації та виплати установами Ощадбанку знецінених заощаджень громадянам Києва, оскільки, в основному отримувачами цих виплат є особи похилого віку, особи з обмеженими фізичними можливостями, пенсіонери, малозабезпечені громадяни.

Цим розпорядженням доручено  Головам районних у місті Києві державних адміністрацій:
- забезпечити проведення роз`яснювальної роботи серед населення міста щодо кроків Уряду стосовно повернення знецінених заощаджень;
- сприяти громадянам в оформленні документів необхідних для внесення в інформаційно-аналітичну систему «Реєстр вкладників заощаджень громадян» та отримання компенсаційних виплат;
- здійснити заходи із забезпечення громадського порядку під час оформлення документів, необхідних для внесення в інформаційно-аналітичну систему, та отримання компенсаційних виплат.
- організувати безперешкодний доступ громадян з обмеженими фізичними можливостями до відділень Ощадбанку.

Головне управління соціального захисту населення, відповідно до цього розпорядження повинно:
- сприяти власникам знецінених заощаджень, які перебувають на обліку в територіальних центрах соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян та людей похилого віку з обмеженими фізичними можливостями, в оформленні документів, необхідних для внесення в інформаційно-аналітичну систему;
- організувати забезпечення отримання компенсаційних виплат власників знецінених заощаджень, які є мешканцями підпорядкованих Головному управлінню соціального захисту населення закладів та установ.
На організацію безкоштовного проїзду в метрополітені працівників територіальних центрів соціального обслуговування пенсіонерів столиці, які обслуговують одиноких громадян вдома, буде виділено 154 тисячі гривень.
Виконання цього розпорядження сприятиме посиленню соціальної захищеності одиноких непрацездатних громадян похилого віку з обмеженими фізичними можливостями та інвалідів.

7164
комментарии powered by Disqus

Останні новини

15:03

Под Киевом мужчина устроил поножовщину

14:11

В Киеве вандал разворовывал могилы военных

13:09

На рельсы киевского фуникулера упал мужчина

12:10

Киевляне стали получать «фантастические» платежки за январь

11:13

Киевлян заставят платить за свет для Евровидения

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus