КИЕВ

Довгого сватають у «Гарт»?

0

Два перших заступника Київської міської адміністрації Анатолій Голубченко та Денис Басс, а також секретар Київради Олесь Довгий можуть попасти в список членів майбутньої партії «Гарт». Про це пише «Українська правда».

Зокрема, в розпорядження видання потрапив початок таблиці, в яку заносяться дані по категоріях популярності, оцінки сприйняття громадянами, належність до політичних партій, прихильність до політичного лідера, умовний сумарний рейтинг популярності стосовно людей, які можуть опинитися в лавах «Гарт».

В перших трьох рядках вказані прізвища двох перших заступників Київської міської адміністрації Голубченка та Басса, а також секретаря Київради Довгого.

За інформацією видання, наразі найбільш активна робота проводиться з секретарем Київради Довгим.

Одразу кілька співрозмовників редакції стверджують, що заступник Чернівецького розглядається як потенційний голова київського відділення майбутньої організаційної структури пропрезидентського проекту.

Сам Довгий заперечив будь-які зв’язки з «Гартом».

«Мені ніхто не пропонував ані вступати в якусь організацією, ані співпрацювати, наразі я не відчуваю необхідності вступати в якісь політичні сили. Але, якщо президент мене попросить, я завжди підставлю своє плече, бо вважаю, що він – єдиний політик в країні, який здатен думати не про свої особисті інтереси, а зробити щось добре країні», - зазначив Довгий.

Також за інформацією видання, голова секретаріату президента Віктор Балога покладав великі надії на приєднання до «Гарту» частини Партії регіонів. Розмови про це, пише видання, велися як особисто з Раїсою Богатирьовою, так і з іншими членами партії, які помірковано ставляться до Віктора Ющенка.
4949
комментарии powered by Disqus

Останні новини

14:04

В Киеве мать ударила сына ножом

13:13

Кличко хочет за 1,5 миллиарда начать реконструкцию развязки на Шулявке

12:17

Кличко уволил своего зама и главу Соломенского района

11:14

В КГГА хотят с помощью геоданных бороться с пробками

10:10

Чиновники мэрии знали, что Шулявский путепровод обрушится, но ничего не делали

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus