КИЕВ

З 1 травня в Київському зоопарку понеділок буде вихідним

0

14 березня у Київському зоологічному парку відбулося розширене засідання науково-технічної ради з участю представників наукових установ та громадських організацій природоохоронного напрямку на якому було прийняте рішення про те, що з 1 травня кожен понеділок буде вихідним. Про це «Київ.proUA.com» повідомили у прес-службі КМДА.

Як повідомила заступник голови КМДА Ірена Кільчицька, «більшістю голосів було ухвалене рішення про відновлення вихідного дня для тварин. Тепер з 1 травня 2008 року кожний понеділок мешканці Київського зоопарку матимуть можливість відпочити від відвідувачів».

Згідно з повідомленням, вперше, майже за вікову історію Київського зоологічного парку, захисники тварин мали можливість не тільки ознайомитись з внутрішніми питаннями і проблемами зоопарку, а і взяти активну участь в обговоренні усіх піднятих тем.

Як повідомила генеральний директор Київського зоологічного парку Світлана Берзіна, на порядку денному першого розширеного засідання науково-технічної ради для обговорення було запропоновано створення окремого громадського дорадчого органу Київського зоологічного парку – громадської ради, пріоритети розвитку та стратегічні завдання на 2008-2009 роки, обговорення проекту нової організаційної структури, а також програма розвитку Київського зоологічного парку до 2014 року.

Новостворена науково-технічна рада продемонструвала спроможність конструктивно працювати, вислуховуючи і враховуючи думку кожного її представника.

Слід зазначити, що Київський зоопарк був одним з перших зоопарків, який ще за часів СРСР ввів вихідний для тварин, ставши прикладом для інших зоопарків країни. На жаль, пізніше це рішення відмінили, не зважаючи на думку працівників зоопарку.
478
комментарии powered by Disqus

Останні новини

18:47

В Киеве произошло ДТП с участием маршрутки

18:24

Суд арестовал подозреваемых в жестоком убийстве киевлянки

18:15

Под Киевом чуть не зарезали молодого парня

17:35

Столичные парки очистят от мусора за три недели

17:21

В столице уберут старые дорожные знаки

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus