КИЕВ

Віталій Кличко подав до суду на газету через «чорнуху»

0

Депутат Київської міської ради Віталій Кличко позивається до муніципальної газети «Вечірній Київ» через інформацію, опубліковану 14 лютого у рубриці «Гороскоп». Про це повідомляє прес-служба умовного Київського медіа холдингу, пише «Телекритика».

У своєму позові депутат вимагає від «Вечірки» спростування, на його думку, непристойної інформації, що міститься у «Політично вірному гороскопі». Там також містились віщування для Ірени Кільчицької, Олеся Довгого, Дениса Басса, Максима Саврасова, Алли Шлапак, Зоряна Шкіряка та Олександра Бригинця.

Адвокат Кличка Валерій Карпунцов заявив, що протягом тривалого часу з боку редакції «Вечірній Київ» і низки видань, які входять до так званого Київського медіахолдингу (нагадаємо, зараз комунальні медіа перебувають на стадії ліквідації, після чого їх планують об’єднати у закрите акціонерне товариство), підконтрольного Леоніду Черновецькому, здійснюється «цілеспрямована дискредитація Віталія як особистості».

«Ці публікації носять відверто брехливий і цинічний характер. На початку Віталій у силу своєї толерантності терпів і відмовлявся, коли ми пропонували йому позиватись. Але останніми публікаціями «Вечірка» перейшла межу, посягнувши на честь і гідність його родини. Зайве говорити про його ставлення до сім’ї, дітей, моральних цінностей», - каже Карпунцов. За його словами, навіть після подання позову «Вечірній Київ» не припинив публікації такого роду.

«З поваги до преси і журналістів загалом ми не просили забезпечення позову шляхом накладення арештів чи заборон, - каже адвокат Кличка. – Ми все ж живемо в демократичній країні, і сподівалися, що до розгляду справи вони припинять друкувати «чорнуху».

За словами Карпунцова, мета Кличка – визнати надруковану «Вечіркою» інформацію такою, що ображає честь і гідність та шкодить діловій репутації позивача. 31 березня, 2 і 4 квітня мають відбутись судові засідання у справі.
5290
комментарии powered by Disqus

Останні новини

10:01

В Киеве загорелось отселенное здание

10:00

У Вороненкова было два охранника

09:55

Киллер следовал за Вороненковым на автомобиле

09:45

Задержали столичного адвоката, кторый хотел «решить вопрос» в суде за деньги

09:42

Следствие устанавливает и допрашивает свидетелей в убийстве Вороненкова

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus