КИЕВ

false

На ремонт житлових будинків передбачено понад 251 млн. грн.

0

Згідно з розпорядженням Київської міської державної адміністрації, у міському бюджеті на виконання загальноміських заходів «Твій дім, твоє подвір’я» у 2008 році передбачено 251 млн. 9 тис. грн. Про це «Київ.proUA.com» повідомили у прес-службі КМДА.
 
Зокрема, на капітальний ремонт житлового фонду комунальної власності районів та на підготовку житлового фонду до роботи в осінньо-зимовий період 2008 – 2009 рр. спрямують 191 млн. 522 тис. грн.; на капітальний ремонт житлових будинків, прийнятих до комунальної власності територіальних громад районів у м. Києві від підприємств-банкрутів – 27 млн. 586 тис. грн.; на капітальний ремонт об’єктів житлового фонду столиці інших форм власності – 20 млн. грн.; закупівлю урн для збору сміття – 1 млн. 900 тис. грн.; на вирішення нештатних ситуацій у житловому господарстві міста – 10 млн. грн. 
Передбачені кошти визначені розпорядженням як субвенція з міського бюджету районним бюджетам, які є виконавцями програми «Твій дім, твоє подвір’я».

Нагадаємо, що за дорученням Київського міського голови Леоніда Черновецького, фінансування житлово-комунального господарства Києва збільшено порівняно з 2006 роком майже втричі. У поточному році на розвиток цієї галузі закладено майже 700 млн. грн., з яких 251 млн. грн. - на програму «Твій дім, твоє подвір’я». Показово, що у порівнянні з попередніми роками цей показник зріс на 83 млн. грн. Вперше передбачено цільове фінансування прибудинкових територій обсягом 50 млн. грн.  Рекордну за останні 10 років суму – понад 100 млн. грн. – виділено на заміну теплових труб і систем водопостачання житлових будинків.  На розвиток та реконструкцію ліфтового господарства виділено майже 154 млн. грн. На розвиток інженерних мереж цього року буде спрямовано вдвічі  більше коштів, ніж 2005 року – близько 480 млн. грн.

9737
комментарии powered by Disqus

Останні новини

15:20

В Гидропарке произошла перестрелка

14:17

В Днепровском районе застрелили адвоката

21:06

Киевлянин бросился под колеса авто и погиб

20:16

Киевскую учительницу выселяют из подаренной государством квартиры

19:24

Киевлянка попала под машину во время разговора по телефону

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus