КИЕВ

Перевізники почали підвищувати ціни за проїзд

0

Приватні компанії-перевізники почали підвищувати тарифи на проїзд в маршрутних таксі Києва. Про це повідомив виконавчий директор Асоціації перевізників-працедавців «Столиця» Валерій Липецький, передають «Українські новини».

За його словами, кожен перевізник на свій розсуд веде переговори із замовником - Головним управлінням транспорту Київської міської державної адміністрації про внесення змін до існуючих договорів на обслуговування конкретних маршрутів.

«Підписуються доповнення до договорів, в яких фіксується підвищення», - сказав Липецький.

За його словами, підвищення складає 0,25-0,5 гривни залежно від маршруту, тобто в рамках задекларованого Київміськадміністрацією граничного тарифу у розмірі 1,75 гривни.

«Вище за цю межу не піднімають... але перевізники погоджуються і на це», - додав він. При цьому він підкреслив, що підвищення тарифів на проїзд вище 1,75 гривни необхідно у зв’язку з щоденним підвищенням цін на дизпаливо.

Проте він виразив упевненість, міськадміністрація зволікатиме ухвалення такого рішення у зв’язку з призначенням Верховною Радою позачергових виборів мера Києва і Київської міської ради.

Також Липецький повідомив, що Київміськадміністрація не почала з перевізниками офіційних переговорів про дотримання паритету на ринку між приватними перевізниками і комунальним підприємством «Київпастранс».

Нагадаємо, 12 березня приватні перевізники припинили роботу маршрутних таксі в Києві, а 13 березня зібрали уздовж центральних вулиць міста близько 600 порожніх маршрутів.

Перевізники розраховували почати переговори з міськадміністрацією 18 березня.

Серед основних вимог перевізників - заборонити «Київпастрансу» використовувати пересувний склад в режимі маршрутних таксі і підвищення тарифів.

Київміськадміністрація наполягає, що тариф на проїзд в маршрутках повинен залишатися 0,75-1,75 гривни залежно від довжини маршруту.
11038
комментарии powered by Disqus

Останні новини

19:35

Сослуживцы из «Донбасса» рассказали об убийце Вороненкова

19:02

В столице произошло ДТП с участием пяти автомобилей

18:25

В КГГА констатировали отсутствие системы сбора опасных отходов

18:02

В Киеве начнет работу муниципальная охранная компания

17:55

Личность убийцы Вороненкова не установлена

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus