КИЕВ

false

Влада запевняє, що якість води в Києві «стабільна»

0

Якість води, якою користуються кияни під контролем у профільних служб КМДА. Зокрема, за даними ВАТ АК «Київводоканал» показники води у річці Десна, яка є джерелом водопостачання для жителів лівобережжя столиці та частково правого берегу, інтенсивно перевіряються працівниками «Водоканалу». Попри норму одноразового тестування води, фахівці перевіряють її 4 рази, у зв’язку з інформацією про проблеми роботи колектора у м. Чернігів. Про це «Київ.proUA.com» повідомили у прес-службі КМДА.

 «Нещодавно на «Чернігівводоканалі» стався прорив колектора, але викидів у Десну не було. Очисні споруди у Чернігові досить потужні, а вода з цього місця Десни до Києва йде близько 5-6 діб, що сприяє великому ступеню очищення. Тому киянам не варто хвилюватися про якість води», – розповів головний інженер «Водоканалу» Володимир Костюк.

Як повідомив Володимир Костюк, нині в районі водозабору якість води у річці Десна стабільна. У разі погіршення її якості, фахівці компанії виявляють причини змін та збільшують дози реагентів для очищення води, доводячи її стан до вимог діючих нормативних документів.
10698
комментарии powered by Disqus

Останні новини

14:17

В Днепровском районе застрелили адвоката

21:06

Киевлянин бросился под колеса авто и погиб

20:16

Киевскую учительницу выселяют из подаренной государством квартиры

19:24

Киевлянка попала под машину во время разговора по телефону

18:15

КГГА анонсировала расследование космических платежек

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus