КИЕВ

false

Кільчицька поскаржилася в міліцію на шахраїв, які від її імені просять у банкірів та політиків гроші

0

Заступник голови КМДА Ірена Кільчицька звернулася до правоохоронних органів з заявою про те, що останнім часом до неї надходить велика кількість дзвінків з банків та від відомих бізнесменів і політиків з повідомленнями про те, що до них зверталися від імені її приймальні з проханням надати матеріальну допомогу для дітей. Про це «Київ.proUA.com» повідомили у прес-службі КМДА.

«Ці шахрайські дії мають чітко спланований злочинний характер та спрямовані на дискредитацію мене особисто та команди, з якою я працюю. Ми не дозволимо шахраям скористатися добрими намірами благодійників та міської влади задля власної наживи або ж з метою якихось передвиборчих махінацій», – заявила Кільчицька та додала, що виявлено, окрім того, фальшиві листи від імені КМДА для осіб, які перебувають на квартирній черзі.

Кільчицька наголосила, що міська влада в рамках акцій допомоги соціально незахищеним киянам працює лише офіційно, через веб-портал КМДА, а не за допомогою приватних дзвінків до відомих осіб. Зокрема, за її словами, на офіційному сайті міської влади розміщений перелік усіх соціальних програм та історій дітей, жінок, сімей тощо, які потребують допомоги. Окрім того, на порталі вказана контактна інформація для благодійників.

У зв’язку із зазначеними обставинами Ірена Кільчицька звернулася до правоохоронних органів з проханням негайно втрутитись у ситуацію.
10649
комментарии powered by Disqus

Останні новини

14:17

В Днепровском районе застрелили адвоката

21:06

Киевлянин бросился под колеса авто и погиб

20:16

Киевскую учительницу выселяют из подаренной государством квартиры

19:24

Киевлянка попала под машину во время разговора по телефону

18:15

КГГА анонсировала расследование космических платежек

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus