КИЕВ

У авіакатастрофі загинув заступник Черновецького

0

В неділю о15.39 в 42 км. від Києва, поблизу села Наливайківка, Макарівського району, через 15 хвилин після зльоту, під час заходу на посадку, розбився легкий літак Аеропракт-24. Пілотував його льотчик-інструктор Олексій Литовченко. Віз він в.о. заступника мера Києва, першого заступника начальника Головного управління містобудування, архітектури і дизайну міського середовища КМДА Едуарда Лещенка і архітектора Тетяну Доценко. У авіакатастрофі ніхто не вижив, пише «Сегодня».

За попередніми даними, отриманими газетою в МНС і Державіаадміністрації, це був прогулянковий політ гідроплана вітчизняного виробництва з бортовим номером L-2410, який дислокувався в Наливайківці.

За словами київського архітектора Володимира Приходька, Тетяна Доценко – давній друг Едуарда Лещенка

«Лещенко був завзятим авіалюбителем. Часто літав навіть сам, без інструктора. З Тетяною давно дружив, у неї — своя майстерня, вона відомий архітектор в місті. Можливо, він запросив її на повітряну прогулянку», - розповів архітектор.

Одна з основних версій падіння — відмова техніки. Літак почав різко втрачати висоту, а це, зазвичай, відбувається через втрату швидкості, що могло бути спричинено перебоями в роботі двигуна. Інша версія — помилка в пілотуванні. Досвідчений льотчик, який добре знав Лещенка і Літовченка, на умовах анонімності висловив для «Сьогодні» ще одне, третє припущення: «Погода була нестійкою, і перепад температур міг спричинити обмерзання повітряного судна, воно увійшло у штопор і майже вертикально врізалося в землю».

А-24 - багатоцільова тримісна амфібія, що може приземлятися на аеродромі з грунтовим і бетонним покриттям, а також сідати на водну поверхню (природно, при заміні шасі на поплавки). Максимальні: швидкість - 165 км/год, дальність - 700-800 км. Розмах крил 11 м, довжина 7, висота 3 м. Раніше катастрофи даного типу літаків не реєструвалися.
5242
комментарии powered by Disqus

Останні новини

09:45

Задержали столичного адвоката, кторый хотел «решить вопрос» в суде за деньги

09:42

Следствие устанавливает и допрашивает свидетелей в убийстве Вороненкова

09:30

Убийца Вороненкова не смог бы дать показаний

09:21

Охранник Вороненкова прооперирован

09:13

Российские адвокаты назвали версии убийства Вороненкова

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus