КИЕВ

На Шолуденка побудують новий офісно-житловий комплекс

0

Містобудівна рада Києва розглянула передпроектні пропозиції будівництва багатофункціонального офісно-житлового комплексу з  об’єктами соціально-громадського призначення та підземним паркінгом на вул. Шолуденка, 30 у Шевченківському районі. Наразі на цій ділянці розташований старий завод газових приладів, який не функціонує. Про це повідомляє газета «Хрещатик» з посиланням на інформацію Головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища КМДА.

Замовником будівництва виступило ТОВ «Ресурс Проектбуд», проектна організація – ПП «Архітектор Гершензон». Окрім того, у розробці проекту взяв участь австрійський архітектор.

Проектом було представлено зведення багатофункціонального комплексу, який поділяється на офісну та житлову частини. Серед об’єктів соціального призначення пропонується створення ресторану, кафе, аптеки тощо. Житлова частина передбачає розвинуте рекреаційне середовище. Окрім затишного подвір’я, дитячого майданчика та алеї для прогулянок, передбачено зону для вигулювання домашніх тварин.

Вагомою перевагою проекту є багаторівневий паркінг на 2800 місць, облаштування кількох окремих в’їздів для мешканців та працівників комплексу, а також наявність окремої смуги для руху пожежного транспорту.

Містобудівна рада підтримала пропозиції проектувальника та рекомендувала отримати дозвіл Київради змінити функціональне призначення ділянки, яка зараз призначена для житлової забудови. Також необхідно чітко визначити житлову зону та врахувати ймовірне транспортне навантаження на прилеглі до комплексу автошляхи.
2690
комментарии powered by Disqus

Останні новини

21:42

Кличко отреагировал на скандал с ремонтом «Левобережной»

21:14

В Киевской области рецидивист до комы избил парня

20:42

Киевлян предупредили о сильных порывах ветра

20:11

На Киевщине мужчина сгорел в вагончике

19:48

В столице конфликт между двумя водителями закончился стрельбой

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus