КИЕВ

false

Три транспортні проекти в Києві проінвестує ЄБРР

0

Реалізацію трьох крупних транспортних інвестиційних проектів у Києві проінвестує ЄБРР. Про це повідомляє ЛІГАБізнесІнформ з посиланням на слова першого заступника голови КМДА Дениса Басса.

Басс відзначив, що столична влада має намір заручитися фінансовою підтримкою ЄБРР у здійсненні трьох крупних інвестиційних проектів. Це будівництво тунельного переходу через Дніпро від площі Перемоги до Броварського проспекту і будівництво тунелю під вул. Фрунзе до вул. Чорновола, впровадження системи управління транспортом, вартість повного комплексу якої становить близько 100 млн. дол., а також будівництво транспортних розв`язок в районі Ленінградської площі, Поштової площі, правостороннього з`їзду з Південного мосту.

"Ми розраховуємо одержати позики на конкретні програми з будівництва транспортних розв`язок по названих об`єктах", - повідомив Басс, додавши, що консультанти ЄБРР вже "відпрацювали в Києві всі проекти, ознайомилися з потребами міста в тунелях, транспортних розв`язках і впровадженні даної системи управління", дали позитивну оцінку інвестиційної привабливості цих проектів.

"Ми вже заздалегідь одержали згоду і на тунель, і на систему управління. Я думаю, що однозначно за цими проектами ми найближчим часом зможемо підписати договір, принаймні, попередні домовленості про це вже існують", - відзначив Басс.

 
7427
комментарии powered by Disqus

Останні новини

14:17

В Днепровском районе застрелили адвоката

21:06

Киевлянин бросился под колеса авто и погиб

20:16

Киевскую учительницу выселяют из подаренной государством квартиры

19:24

Киевлянка попала под машину во время разговора по телефону

18:15

КГГА анонсировала расследование космических платежек

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus