КИЕВ

false

Довгий вважає, що ЦВК зареєструвала нових депутатів під тиском БЮТ

0

Секретар Київради Олесь Довгий називає політичним рішення Центральної виборчої комісії щодо реєстрації до Київради депутатів від БЮТ. Про це «Київ.proUA.com» повідомила прес-служба Київської міської ради.

«Центральна виборча комісія прийняла суто політичне рішення. «Бютівцям» у своїй «світлій» боротьбі за власне розуміння права та демократії вдалося таки «дотиснути» членів комісії», - сказав Довгий.

Також він вважає, що ЦВК так вчинила під тиском БЮТ. «ЦВК підхопила естафету сумнівних політичних рішень від Верховної Ради. На жаль, в нашій країні вже стає нормою, коли політична доцільність підміняє собою закон. Ми всі є свідками посилення безпрецедентного тиску БЮТ на органи державної влади та самоврядування», - заявив він.

Водночас Довгий вважає реєстрацію нових депутатів нелогічним кроком: «Із фактичним початком виборчого процесу в Києві таке рішення є абсолютно нелогічним, і ні на що не впливає. Через два місяці склад Київради все одно буде іншим».

«Крім того, ЦВК не дочекавшись висновку Конституційного Суду щодо імперативного мандату, поспішила засвідчити свою лояльність перед горе-політиканами. Я хочу наголосити, що імперативний мандат – є абсолютно недемократичною нормою, яка засуджена в тому числі Венеціанською комісією. До того ж, як свідчить історія, імперативний мандат був притаманний здебільшого фашистським режимам», - зауважив Довгий.
9695
комментарии powered by Disqus

Останні новини

15:20

В Гидропарке произошла перестрелка

14:17

В Днепровском районе застрелили адвоката

21:06

Киевлянин бросился под колеса авто и погиб

20:16

Киевскую учительницу выселяют из подаренной государством квартиры

19:24

Киевлянка попала под машину во время разговора по телефону

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus