КИЕВ

"Київський метрополітен" вважає причиною спроб самогубств в метро суспільні проблеми

0Комунальне підприємство "Київський метрополітен" вважає причиною спроб самогубств у метро суспільні проблеми. Про це сказав начальник підприємства Петро Мірошников в ефірі телекомпанії CITI у вівторок, інформують «Українські новини»."Це проблема суспільна, я б сказав так: треба дати людям пенсію, а молоді - роботу, як мінімум, і я вас запевняю, що кількість суїцидів, у тому числі і на території нашого підприємства, істотно зменшиться", - сказав він.

Він відзначив, що у підприємства немає способу запобігти самогубствам, крім того, як спробувати зробити позитивнішим настрій пасажирів за допомогою візуальних методів.

Мірошников також сказав, що проблему самогубств не вирішить установка розподільної огорожі між пероном станцій і безпосередньо тунелем.

За його словами, такий експеримент проводився в метрополітені Санкт-Петербурга. Отвори в огорожі відкриваються для посадки пасажирів, коли потяг уже під`їхав до платформи.

Він пояснив, що в цьому випадку у машиніста немає можливості для маневру, оскільки йому треба зупинити потяг так, щоб його двері чітко співпадали з отворами огорожі, що відкриваються.

Він додав, що впровадження цієї системи в Києві призведе до зниження пасажиропотоку на 10-20%.

Мірошников сказав, що система діє в метрополітені Парижа - на тих лініях, де потяги управляються не машиністом, а автоматично, проте вона спричиняє травми іншого характеру - затягування одягу і затискання частин тіла.

Крім того, "Київський метрополітен" вважає за неможливе зниження швидкості потягу при в`їзді на станцію і під час руху в тунелях.

Підприємство відзначає, що з таким проханням до нього надійшла велика кількість звернень пасажирів, які вважають, що це може запобігти нещасним випадкам з людьми, що впали на рейки.

Проте зниження швидкості, пояснює підприємство, означатиме зміну графіка руху із збільшенням інтервалу руху потягів і як наслідок - зниження провізної здатності метро.

За розрахунками підприємства, зниження швидкості потягу на 1 км/год. спричинить зменшення перевезень на 40 тис. пасажирів/добу.

Нагадаємо, з початку 2008 року сталося 6 спроб самогубства в Київському метрополітені, 3 випадки з яких мали летальний результат.

Київський метрополітен, який був відкритий в 1960 році, складається з 3 ліній протяжністю 65 км, на яких розташовано 45 станцій.

Пасажирооборот метрополітену - близько 2,2 млн. осіб на добу.

 

 

 

 
7142
комментарии powered by Disqus

Останні новини

15:03

Под Киевом мужчина устроил поножовщину

14:11

В Киеве вандал разворовывал могилы военных

13:09

На рельсы киевского фуникулера упал мужчина

12:10

Киевляне стали получать «фантастические» платежки за январь

11:13

Киевлян заставят платить за свет для Евровидения

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus