КИЕВ

Київські ДАЇшники почали записувати лихачів на відео

0

На київські вулиці вийшли інспектори з новими відеозаписувальними вимірниками швидкості «Візир», які фіксують і записують порушення правил дорожнього руху, пише «Сегодня».

Як пише видання, тепер інспектори ДАІ можуть показати лихачу не тільки показання приладу, що зміряв швидкість, але й фото машини, що рухалася з перевищенням, або навіть відеоролик. Новинка викликає схвалення і у даїшників, і у порушників.

«З таким приладом водія не обдуриш. Ось моя машина, ось швидкість, з якою я їхав. Сперечатися нема про що, а то раніше показують цифри, а я це перевищував, чи той, хто їхав попереду - незрозуміло», - розповідав, дивлячись в екран приладу водій «Форда» Олександр, що мчав по вул. Борщагівській зі швидкістю 84 км. на годину, замість належних 60.

Кількість перевищень швидкості фіксується, і після закінчення зміни їх можна звірити з кількістю виписаних протоколів, що покликане виключити корупцію. Стерти запис можливо, але дані про кількість порушників все одно будуть доступні начальству.

За інформацією видання, подібних приладів на всю країну купили всього біля 200, трохи менше десяти в кожну область. Один коштує близько $3000.

Ще одна цікава деталь новинки - невидимість для радар-детекторів. «Візир» стріляє одиночними імпульсами, які не сприймаються антирадарами.
7933
комментарии powered by Disqus

Останні новини

17:10

В Киеве девушка выпала из окна многоэтажки

16:01

Во время пожара погиб киевлянин

15:09

Под мостом возле метро «Шулявская» сносят МАФы

14:11

В центре Киева на женщину упала глыба льда

13:06

Киевлянин устроил нарколабораторию в квартире

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus