КИЕВ

У Центрвиборчкому з’явились проблеми зі складенням списків столичних виборців

0

 На сьогодні є достатньо часу, щоб скласти якісні списки виборців на позачергові вибори мера столиці і Київради. Так вважає заступник голови ЦВК Жанна Усенко-Чорна, яка повідомила про це сьогодні журналістам.

Як інформує ЛІГАБізнесІнформ, Усенко-Чорна підкреслила, що списки будуть складені відділами ведення реєстру, які створені у всіх районах Києва. Списки складатимуться відповідно до роз`яснень Центральної виборчої комісії. Вона відзначила, що однією з проблем зі складення списків є те, що на сьогодні відсутня база, яка охоплює всіх виборців, але це, за її словами, проблема перехідного характеру в зв`язку зі створенням реєстру виборців.

Заступник голови ЦВК також відзначила, що ситуація в Києві з урахуванням виборців складна у зв`язку з масштабністю виборчого корпусу, а також у зв`язку з активною трудовою міграцією. "Проте всі можливості і часовий проміжок достатні для того, щоб органи ведення реєстру склали списки на належному якісному рівні", - сказала вона і закликала самих виборців також перевіряти наявність своїх прізвищ у списках.

Нагадаємо, 26 березня в Києві стартувала виборча кампанія з позачергових виборів Київського міського голови і нового складу Київської міської ради. Самі вибори мають відбутися в столиці 25 травня 2008 року.

 
5228
комментарии powered by Disqus

Останні новини

09:45

Задержали столичного адвоката, кторый хотел «решить вопрос» в суде за деньги

09:42

Следствие устанавливает и допрашивает свидетелей в убийстве Вороненкова

09:30

Убийца Вороненкова не смог бы дать показаний

09:21

Охранник Вороненкова прооперирован

09:13

Российские адвокаты назвали версии убийства Вороненкова

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus