КИЕВ

false

Столична влада не може встановлювати тарифи на проїзд у маршрутках

0

Перший заступник голови КМДА Денис Басс повідомив, що столична влада не має законних підстав для встановлення тарифів на проїзд у маршрутках, які належать приватним перевізникам. Про це «Київ.proUA.com» поінформували в прес-службі Київміськадміністрації.

«Повідомлення Антимонопольного комітету щодо причетності  столичної влади до формування тарифів на проїзд у маршрутних таксі не мають під собою підстави. Очевидно, заяви такого характеру пов’язані з недостатньою поінформованістю посадовців з Антимонопольного комітету», – повідомив Денис Басс. 

«Хочу вкотре наголосити на тому, що тарифи на проїзд ми не встановлюємо, бо не маємо на те повноважень. Столична влада зверталась до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України з проханням надати їй повноваження регулювати тарифи на приватні перевезення в режимі маршрутного таксі. Проте відповіді від представників вищої державної влади досі не отримано», – заявив Басс.

Він також зазначив, що натомість столична влада оновлює та наповнює рухомий склад комунального громадського транспорту, що незабаром дозволить остаточно вирішити питання з тарифами на проїзд і дасть змогу киянам користуватися лише комфортним і дешевим транспортом.

Минулого року було придбано 300 автобусів та тролейбусів, для чого залучено понад 957 млн. грн. До кінця року планується придбати ще 500 одиниць рухомого складу, зокрема 168 автобусів, 161 тролейбус та 165 нових вагонів метро.
10671
комментарии powered by Disqus

Останні новини

14:17

В Днепровском районе застрелили адвоката

21:06

Киевлянин бросился под колеса авто и погиб

20:16

Киевскую учительницу выселяют из подаренной государством квартиры

19:24

Киевлянка попала под машину во время разговора по телефону

18:15

КГГА анонсировала расследование космических платежек

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus