КИЕВ

Луценко піде на вибори разом з «Нашою Україною» тільки після її повного очищення

0

Голова МВС і лідер «Народної cамооборони» Юрій Луценко заявляє, що його політична сила братиме участь в перевиборах Київради разом з НУНС тільки за умови «максимального очищення команди «Нашої України». Про це він сказав в інтерв’ю «КоммерсантЪ-Украина».

Зокрема, на питання, в якому форматі «Народна самооборона» має намір брати участь в перевиборах депутатів Київради, Луценко відзначив: «Я схиляюся до того, що ми повинні провести в Київраду депутатів від політичної сили, яка аналогічна парламентській. Але для цього «Наша Україна Народна самооборона» повинна ухвалити відповідне рішення. Здавалося б, все досить просто – НУНС має виставити свій список кандидатів у депутати Київради».

Проте, відзначив Луценко, проблема в тому, що депутати фракції «Наша Україна» в Київраді, за винятком двох, сильно дискредитували свою політичну силу, «і я про це чесно поінформував Президента».

«У розмові з ним я сказав: «Віктор Андрійович, я не хочу вести за своєю спиною людей, які потім, після отримання мандата, побіжать до вас і почнуть поливати мене брудом. І по-людськи, і політично це неправильно». Таким чином, я ухвалю рішення про участь «Самооборони» разом з «Нашою Україною» тільки за умови максимального очищення команди «Нашої України», - додав Луценко.

 
5266
комментарии powered by Disqus

Останні новини

10:01

В Киеве загорелось отселенное здание

10:00

У Вороненкова было два охранника

09:55

Киллер следовал за Вороненковым на автомобиле

09:45

Задержали столичного адвоката, кторый хотел «решить вопрос» в суде за деньги

09:42

Следствие устанавливает и допрашивает свидетелей в убийстве Вороненкова

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus