КИЕВ

false

Газета "Хрещатик" встановила ціни на передвиборну агітацію в Києві

0

Комунальне підприємство "Редакція газети "Хрещатик" встановило ціни на вартість друкарської площі для публікації передвиборної агітації під час кампанії з виборів мера Києва і Київської міської ради.

Про це говориться в повідомленні "Хрещатика", текст якого мають в своєму розпорядженні «Українські новини».

Згідно з повідомленням, вартість розміщення агітаційного матеріалу у випуску газети на останній полосі складе від 3,744 тис. до 59,904 тис. гривень, залежно від розміру.

Вартість агітматеріалу на інших полосах у випуску газети у четвер складе від 1,872 тис. до 29,952 тис. гривень, залежно від розміру, у випусках газети в інші дні - від 1,228 тис. до 19,656 тис. гривень.

Таким чином, вартість 1 кв. сантиметра у випуску газети у четвер складе 32 гривни, в інші дні - 21 гривня, на останній полосі - 64 гривні.

Також газета має намір застосовувати надбавки за розміщення агітматеріалів на інформаційній полосі - 25%, за роботу журналіста - 25%, за терміновість - 100%, за надання обумовленого місця - 20%.

Ціни вказані без урахування ПДВ і податку на рекламу.

Нагадаємо, 26 березня в Києві стартувала виборча кампанія з позачергових виборів мера Києва і Київради, які відбудуться 25 травня.

Раніше Київрада мала намір домовитися з комунальними підприємствами редакцій газет "Хрещатик", "Вечірній Київ" і "Українська столиця" про об`єктивне висвітлення її діяльності в цих газетах.

У грудні 2007 року Київська міська рада вирішила ліквідувати комунальні підприємства редакції газет "Хрещатик", "Вечірній Київ" і "Українська столиця" в січні-червні 2008 року.

 

 
728
комментарии powered by Disqus

Останні новини

17:18

В столичном аэропорту нашли комплектующие к оружию

16:30

В «Киевэнерго» придумали отмазку фантастическим платежкам

15:14

В детсаду Дарницкого района отравились дети

14:06

В Киеве сорвался лифт с женщиной и ребенком

13:13

Чиновники Голосеевской РГА попались на хищении почти 7 миллионов

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus