КИЕВ

"Троїцький" зноситимуть лише за проектом

0

ТРЦ "Троїцький" перед головним стадіоном країни не будуть зносити без проекту.

Як повідомив в.о. мера столиці Анатолій Голубченко, відповідно до листа Мінрегіонбуду, забороняється зносити комплекс, як аварійний об`єкт.

Ініціатором заборони став заступник міністра будівництва Анатолій Беркута. "Там же внизу проходить метро, а якщо проб`ють дірку? Тим більше внизу перебуває стоянка, яку хочуть зберегти, тому що вона потрібна стадіону. Це дуже складний проект, щоб його зносити просто так", - повідомив Беркута.

Без проекту відмовляється зносити і власник ТРЦ - ТОВ "Юджин".

За словами Андрія Вишневського, адвоката компанії "Смартхолдинг" і представника інвесторів ТОВ "Юджин", проект замовлений, але проблема знесення ТРЦ полягає ще й у тому, що зрівняти його повністю з рівнем тротуару буде складно.

"Ми не зможемо повністю очистити Троїцьку площу. Необхідно забезпечити еваковиходи, вентиляцію, електропідстанції, заїзди в паркінги і також заїзди вантажних машин у торговельну частину комплексу. А якщо врахувати, що під землею перебуває 1,5 поверхи, то рівень решти будівлі зверху з урахуванням усього цього буде близько 1,8 м", - сказав Вишневський.

В "Юджині" стверджують, що якщо КМДА наполягатиме, щоб частину ТРЦ, яка залишилася, зрівняли з рівнем асфальту практично до нуля, то вони відмовляться від продовження проекту і віддадуть його місту.

"І ми його візьмемо та добудуємо, - відповідає Голубченко. - Нехай не лякають нас. Уже 100 охочих є добудувати. Наприклад, метрополітен забере, тим більше там буде вихід із метро".

Він також повідомив, що "Смартхолдинг" вибрав ділянку як компенсацію і переговори перебувають на стадії завершення. "Це земля в районі ВДНГ у Голосіївському районі. Однак площа її ще не затверджена. Скільки Новинський одержить гектарів, буде визначати Держуправління справами", - додав Голубченко.

За матеріалами «Экономические известия»
1203
комментарии powered by Disqus

Останні новини

21:42

Кличко отреагировал на скандал с ремонтом «Левобережной»

21:14

В Киевской области рецидивист до комы избил парня

20:42

Киевлян предупредили о сильных порывах ветра

20:11

На Киевщине мужчина сгорел в вагончике

19:48

В столице конфликт между двумя водителями закончился стрельбой

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus