КИЕВ

false

Кільчицька вважає Луценка виродком, а Кличка – обмеженим інтелектом

0

Заступник мера Києва Ірена Кільчицька отримує щомісячну зарплату у розмірі 15 тисяч гривень, проте витрачає її в основному на благодійність. Про це вона сказала під час чат-конференції на сайті «Хрещатика».

«Моя щомісячна заробітна плата близько 15 000 грн. Але зарплатню за жовтень і листопад я 100% перерахувала постраждалим внаслідок трагедії в Дніпропетровську. За грудень-січень - 100% перерахувала на будівництво пам’ятника на території Охматдиту відомому українському меценатові і благодійнику Миколі Терещенку. Заробітну платню за інші місяці я перераховую по акції «Допоможи конкретній людині» різним людям, дітям і сім’ям», - сказала вона.

«Тобто можна сказати, що від держави я не отримую жодної копійки. Скільки в мене машин? Я бачу, що ви аматор Інтернету - там усе написано, пошукайте. Але їх кількість залишилася такою самою, якою була до мого приходу в КМДА», - додала вона, відповідаючи на запитання одного з читачів.

На питання, яким чином простому киянину можна захиститись від неправомірних дій міліції, Кільчицька відповіла: «Ви знаєте, дуже багато міліціонерів, як рядових, так і офіцерів, - дуже порядні люди. Їм самим неприємно, що склалося таке враження про їхню професію. Мені також відомо і приємно, що в будь-яких небезпечних випадках люди все-таки звертаються до міліціонерів».

«Проте в сім’ї не без виродка. Але, на жаль, коли виродком є керівник відомства, то на нижчих рівнях виродків більшає», - додала Кільчицька.

Відповідаючи на питання, чи відомо їй про кримінальне минуле братів Кличків, вона відповіла: «Про їхнє кримінальне минуле я не знаю, але те, що криміналітет їх підтримував - це факт. Але я точно знаю, що Кличко зрадив Омельченка. І про це знають усі кияни. Перебувати з ним в одному приміщенні не страшно, тому що це людина з дуже обмеженим інтелектом».

За матеріалами «Української правди»

 
3750
комментарии powered by Disqus

Останні новини

18:11

Киевская бабушка дважды за неделю стала жертвой преступников

17:29

Столичные правоохранители поймали банду наркоманов

16:28

В Ирпене сгорел большой коттедж

15:19

В Киевской области банда разбойников убила бабушку

14:06

Вандалы повредили мост Влюбленных

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus