КИЕВ

false

Дідусь Довгого бідкається, що онук не бігає за дівчатами, а «закопався в роботу»

0

Відомий український поет, дідусь Олеся Довгого, Олекса Довгий стверджує, що у них в роду діти від народження привчалися до того, що потрібно жити чесно.

Про це він сказав в інтерв’ю газеті «Факты», повідомляє персональний сайт Олеся Довгого.

«У нас в роду діти від народження привчалися до того, що потрібно жити чесно. Я з Олесем про це часто говорю. Адже в житті можуть траплятися різні ситуації. Я розповідаю різні історії з життя. Коли я був завідувачем редакції поезії видавництва «Дніпро», від мене залежало, чи вийде книжка того чи іншого автора, чи ні. Приходили різні люди: від графоманів до класиків. Одного разу приносить один прозаїк товстенну книжку і одразу каже: «Видаєш книжку - половина гонорару тобі». А в радянські часи гонорари були дуже високі, сягали і 20 тисяч карбованців. За десять тисяч можна було купити не тільки машину, а й дачу. У таких випадках я кидав книжку в урну, а її автору вказував на двері», - зазначив Довгий.

Крім того він розповів, що йому дуже шкода свого онука: «Він у 25 років став секретарем Київради, заступником міського голови. Молоді роки проходять, а він закопався в роботі так, що не бачить ні дня, ні ночі. В його віці за дівчатами бігати треба».

Також Довгий пишається тим, що його онук працює на такій відповідальній посаді і вміє працювати з людьми.

«А те, що до нього неоднозначне ставлення в суспільстві, так інакше й бути не може. Олесь росте, і я пишаюся цим. Мало хто з його однолітків сьогодні має такий політичний досвід, як він. Може, ще не все вдається Олесю, але, мені здається, що він вміє працювати з людьми. Мені дуже приємно, що він працює на такій відповідальній посаді», - додав поет.

 
6182
комментарии powered by Disqus

Останні новини

17:18

В столичном аэропорту нашли комплектующие к оружию

16:30

В «Киевэнерго» придумали отмазку фантастическим платежкам

15:14

В детсаду Дарницкого района отравились дети

14:06

В Киеве сорвался лифт с женщиной и ребенком

13:13

Чиновники Голосеевской РГА попались на хищении почти 7 миллионов

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus