КИЕВ

«Мистецький арсенал» планують відкрити до Дня незалежності в 2009-му

0

 Президент України Віктор Ющенко прогнозує відкриття комплексу «Мистецький арсенал» у Києві до Дня незалежності 2009 року. Про це він повідомив під час толоки з упорядкування території Музейного комплексу «Мистецький арсенал», повідомили «Київ.proUA.com» в прес-службі глави держави.

Зокрема Ющенко наголосив що, основна частина будівельних робіт по «Мистецькому арсеналу» має бути завершена до кінця 2008 року. Далі розпочнеться процес безпосередньо музеїфікації з тим, щоб відкриття комплексу стало можливим до Дня незалежності 2009 року.

Говорячи про майбутню експозицію, Президент повідомив, що на цокольному поверсі комплексу планується зусиллями вітчизняних майстрів побудувати бурштиновий храм - залишки церкви були там віднайдені торік при розкопках. Також у підвальних приміщеннях буде розташовано ряд археологічних експозицій - музеї Трипілля та Козаччини, дорогоцінна колекція тощо.

«Я думаю, нам вдасться завершити успішно переговори, і ми об’єднаємо три золоті кладові - Музею історичних коштовностей, скарбниць Національного банку та Інституту археології», - сказав Ющенко.

За його словами, на першому поверсі комплексу планується розмістити експозиції на тему «Вічна Україна», що включатимуть зокрема мистецькі твори різних періодів, рушники, ікони; другий поверх відвести під тематичні виставки, третій - під стародруки з відкритих фондів бібліотек. За його словами, кілька тижнів тому вже розпочалося формування фонду для закупівлі робіт модерного українського мистецтва.

 
5204
комментарии powered by Disqus

Останні новини

09:45

Задержали столичного адвоката, кторый хотел «решить вопрос» в суде за деньги

09:42

Следствие устанавливает и допрашивает свидетелей в убийстве Вороненкова

09:30

Убийца Вороненкова не смог бы дать показаний

09:21

Охранник Вороненкова прооперирован

09:13

Российские адвокаты назвали версии убийства Вороненкова

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus