КИЕВ

false

У Києві з’явиться нова вечірня безкоштовна газета

0

7 квітня вийде перший номер щоденної вечірньої газети «Вечерком» видавничого холдингу «Сегодня Мультимедіа», повідомляє «Медіабізнес».

Видання розповсюджуватиметься безкоштовно в Києві біля станцій метро, на людних перехрестях, в мережах кав’ярень і супермаркетів. Наклад видання становить 80 тис. екземплярів. Бюджет проекту не розголошується.

Керівник проекту «Вечерком» Марина Дєденко розповіла «МБ», що спершу газета розповсюджуватиметься тільки в столиці. Через рік географія випуску може розширитися на міста-мільйонники. Інші характеристики нового видання компанія поки що не розкриває.

Як раніше відзначав в інтерв’ю «МБ» генеральний директор ЗАТ «Сегодня Мультимедіа» Гільєрмо Шмітт, для роботи над новим проектом залучені консультанти з Іспанії.

ЗАТ «Сегодня Мультимедіа» з лютого 2007 р. є правонаступником ЗАТ «Видавнича група «Сегодня». Найбільшими акціонерами ЗАТ є SCM Limited (Кіпр) — 49,0005% і ЗАТ «Систем Кепітал Менеджмент» — 50,9915%.

90% акцій ЗАТ «Систем Кепітал Менеджмент» володіє народний депутат України Ринат Ахметов. 10% акцій ЗАТ належать його дружині – Лілії Смирновій.

 
11296
комментарии powered by Disqus

Останні новини

15:20

В Гидропарке произошла перестрелка

14:17

В Днепровском районе застрелили адвоката

21:06

Киевлянин бросился под колеса авто и погиб

20:16

Киевскую учительницу выселяют из подаренной государством квартиры

19:24

Киевлянка попала под машину во время разговора по телефону

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus