КИЕВ

false

Черновецький впевнений: ще півроку - і Тимошенко перетворить Україну в Африку

0

Мер Києва Леонід Черновецький вважає, що політика уряду під керуванням Юлії Тимошенко вже за півроку приведе Україну «до краху, а життєзабезпечення її населення – до рівня Африки».

Так він прокоментував 100 днів діяльності Кабінету Міністрів Тимошенко, повідомили «Київ.proUA.com» у прес-службі Київської міськдержадміністрації.

«Сто днів нового уряду ознаменувалися підняттям цін на харчові продукти та речі першої необхідності майже удвічі, особливо в Києві... Крім того, в Кабінеті Міністрів відсутній елементарний план роботи на майбутнє», - сказав Черновецький.

«Подібна політика вже через півроку приведе Україну до краху, а життєзабезпечення її населення – до рівня Африки. Сумно, що уряд формується з людей невідомих населенню, а головне – в своїй більшості непрофесійних», - сказав він.

Водночас позитивним моментом в окремих вчинках Тимошенко мер Києва назвав грошові виплати деяким категоріям населення. «У той самий час, у деяких вчинках Юлії Тимошенко я бачу позитивні речі. І хоч вони й мають мотивування її власного піару, вони, все ж таки, припускають певні виплати окремим категоріям людей», – сказав він.

Проте, вважає Черновецький, «насправді в Україні сьогодні фактично немає Прем’єр-міністра, а є, як і раніше, лідер політичної партії, що використовує економіку для самопіару, як і будівлю уряду».

 
11351
комментарии powered by Disqus

Останні новини

15:20

В Гидропарке произошла перестрелка

14:17

В Днепровском районе застрелили адвоката

21:06

Киевлянин бросился под колеса авто и погиб

20:16

Киевскую учительницу выселяют из подаренной государством квартиры

19:24

Киевлянка попала под машину во время разговора по телефону

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus