КИЕВ

false

На вулицях Києва з`являться кнопки екстреного виклику

0

Незабаром на київських вулицях з’являться кнопки для виклику міліції, швидкої або пожежників. Про це повідомляє «Комсомольская правда в Украине».

У Києві продовжує роботу комісія, яка визначає адреси і час установки пунктів екстреного зв`язку. "Ящики" з кнопками будуть розміщувати в найбільш людних місцях. У разі небезпеки кияни зможуть натискати на кнопку виклику міліції, пожежників, швидкої або газовиків, і оперативні служби прибудуть протягом десяти хвилин. Якщо на пункті виклику допомоги кнопка одна, значить, на проблему зреагує диспетчер, який передасть координати у відповідну організацію. Близько сотні таких "тривожних кнопок" вже працює в різних районах столиці.

З часом пунктами екстреного виклику з антивандальними кнопками будуть обладнані всі дитячі садки, школи, ліцеї, коледжі, технікуми, вузи, лікарні й поліклініки, а також станції метро, переходи і вестибулі.

Крім того, екстрені кнопки з відеокамерами працюватимуть на всіх мостах і шляхопроводах, площах, вокзалах, ринках, транспортних розв`язках, у великих магазинах, в театрах і музеях, в парках і скверах, палацах культури, на стадіонах і пляжах – загалом, скрізь. Всього точок виклику екстрених служб планується встановити більше тисячі.

 
7414
комментарии powered by Disqus

Останні новини

14:17

В Днепровском районе застрелили адвоката

21:06

Киевлянин бросился под колеса авто и погиб

20:16

Киевскую учительницу выселяют из подаренной государством квартиры

19:24

Киевлянка попала под машину во время разговора по телефону

18:15

КГГА анонсировала расследование космических платежек

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus