КИЕВ

Сінний ринок не чіпатимуть до травня

0

Через місяць на вул. Воровського почнуть розбирати завали на місці Сінного ринку, повідомляє «Газета по-киевски».

А там і до будівництва недалеко – проект комплексу вже готовий: на місці Сінного височітиме 21-поверхова житлова «свічка» і торгово-офісно-розважальний центр заввишки до 15 поверхів.

Руїни в центрі Києва громадяться на місці Сінного з березня 2005 року. Відновити ринок обіцяли через два роки після знесення, але руїни простояли три роки. Місцевим жителям ці руїни нагадують повоєнний Київ. Вони зацікавлені, щоб ринок швидше відновили, адже в районі катастрофічна ситуація з продуктовими магазинами.

За словами директора архітектурної майстерні – розробника проекту – Андрія Пашенько, всі документи із забудови на Воровського, 17, вже готові, і зараз вони проходять експертизу.

Останнє обговорення на містобудівній раді відбулося 15 серпня 2007 року. З урахуванням зауважень, висловлених на попередніх розглядах, після висоти і розміщення об`єктів комплекс вийшов таким. Висота його планується 7–15 поверхів. Цокольний і перший поверх займатимуть торгові площі. У решті приміщень розмістяться офіси, фізкультурно-оздоровчий комплекс, кіноконцертний зал, ресторан і зона відпочинку. У 21-поверховій житловій будівлі буде 214 квартир. Підземний паркінг зможе вміщати 770 автомобілів.

Це була остання стадія проектування. Наступний етап – тільки будівництво.

За словами Рустема Валєєва, генеральний директор компанії «Метрика», інвестора проекту, зараз проходить завершальна стадія оформлення документації. Цього року має початися будівництво. Імовірно, на нього піде 2,5-3 роки. Розбирати конструкції планують почати в травні.

«Затримка була пов`язана з тим, що дуже довго одержували дозвіл на проведення робіт. Знесення Сінного викликало великий резонанс, довгий час вирішувалося, чи потрібно його відновлювати в первісному вигляді, чи виділити місце для торгівлі в комплексі. Зараз уже стало ясно, що якщо і далі затягувати процес, руїни в центрі міста простоять ще десятиліття. А це нікому не треба. Тим паче, що функції ринку, який в тому районі необхідний, будуть збережені. Ковані ворота і грати, зняті з Сінного, зберігаються зараз на складі компанії, їх встановлять на новому об`єкті», - повідомив Валуєв.
5214
комментарии powered by Disqus

Останні новини

09:45

Задержали столичного адвоката, кторый хотел «решить вопрос» в суде за деньги

09:42

Следствие устанавливает и допрашивает свидетелей в убийстве Вороненкова

09:30

Убийца Вороненкова не смог бы дать показаний

09:21

Охранник Вороненкова прооперирован

09:13

Российские адвокаты назвали версии убийства Вороненкова

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus