КИЕВ

Завтра в Києві почне діяти "Мобільне паркування"

0

 З 2 квітня 2008 року на 22-х паркувальних майданчиках 1-ї територіальної зони паркування м. Києва впроваджується проект "Мобільне паркування". Про це «Київ.proUA.com» повідомили в прес-службі КМДА.

Це новий інноваційний проект для киян, який дозволяє здійснювати розрахунки за послуги паркування автомобілів за допомогою мобільного телефону.

Подібні системи працюють у більшості країн Європейського Союзу, включаючи Норвегію, Австрію, Фінляндію, Швецію, Данію, Велику Британію, Естонію та інші країни.

Водій, придбавши спеціальну скретч-картку та відправивши SMS-повідомлення на номер 516, здійснює відкриття (поповнення) паркувального рахунку.

Перед початком паркування водій за допомогою мобільного телефону надсилає SMS-повідомлення на номер 516, в якому вказує номер паркувального майданчика та номер свого автомобіля.

Для закінчення паркування водій за допомогою мобільного телефону надсилає SMS-повідомлення з літерою С або телефонує на номер 516.

Скретч-картки для мобільного паркування розповсюджує комунальне підприємство «Київтранспарксервіс» через мережі автозаправних станцій «Лукойл-Україна», «Кло», мережі кіосків «Союздрук», «Укрпошти» та ТМ «Варіант», а також у касах Київського метрополітену.

Номер паркувального майданчика наведений у табличці до дорожнього знаку паркування.

 
5292
комментарии powered by Disqus

Останні новини

10:01

В Киеве загорелось отселенное здание

10:00

У Вороненкова было два охранника

09:55

Киллер следовал за Вороненковым на автомобиле

09:45

Задержали столичного адвоката, кторый хотел «решить вопрос» в суде за деньги

09:42

Следствие устанавливает и допрашивает свидетелей в убийстве Вороненкова

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus