КИЕВ

false

Київські мости невдовзі засяють

0

Найближчим часом декоративне освітлення Московського, Пішохідного мостів, мосту Патона та Мосту метро буде оновлено та доповнено додатковими елементами, що значно покращить світловий ефект міста. Окрім того, планується підсвітити головні пам’ятки архітектури міста.

Це питання обговорювалося під час наради першого заступника голови КМДА Дениса Басса з керівниками профільних управлінь та служб Київміськадміністрації, повідомили «Київ.proUA.com» в прес-службі КМДА.

«Першочергово ми зробимо «світловий» акцент на тих пам’ятках архітектури, які мають історичну цінність, є символами міста та нагадують його багатовікову історію», – зазначив Басс.

Окрім того, перший заступник голови КМДА підняв питання про освітлення внутрішньоквартальних зон столиці, багато з яких внаслідок безвідповідального ставлення забудовників лишилися практично без освітлення. Басс доручив профільним управлінням КМДА попрацювати над цим питанням і знайти шлях змусити забудовників або самостійно доводити до ладу освітлення кварталів, або передати ці повноваження міській адміністрації.

Нагадаємо, що світловий ефект Києва постійно зростає, адже цього року заплановано реалізувати десятки дизайн-проектів декоративного освітлення міста. Також до процесу світлового оформлення будуть залучені власники закладів торгівлі та харчування, які подбають про відповідний зовнішній дизайн своїх закладів та території навколо них.

Минулого року виконано художнє освітлення 5 пам’ятників, 6 архітектурних пам’яток та 9 мостобудівних домінант.

Окрім того, на утримання та капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення з міського бюджету виділено майже 80 млн. грн. За ці кошти відремонтовано мережі понад ста вулиць, освітлено 36 подвір’їв, відновлено зовнішнє освітлення понад 40 вулиць на околицях міста тощо.

 

 

 

 
729
комментарии powered by Disqus

Останні новини

17:18

В столичном аэропорту нашли комплектующие к оружию

16:30

В «Киевэнерго» придумали отмазку фантастическим платежкам

15:14

В детсаду Дарницкого района отравились дети

14:06

В Киеве сорвался лифт с женщиной и ребенком

13:13

Чиновники Голосеевской РГА попались на хищении почти 7 миллионов

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus