КИЕВ

false

До 2012 під Києвом відтворять Київську Русь

0

 До 2012 року під Києвом планують відтворити фрагмент Київської Русі в повний розмір відповідно до історичних даних і приблизних розрахунків архітекторів та істориків. Про це повідомляє «Дело».

Ідея створити центр культури й історії Київської Русі — Дитинця Києва — виникла у автора проекту, президента добродійної організації «Слов`янський фонд» Володимира Янченка чотири роки тому. Над самим проектом його команда працює третій рік.

«Ми заручилися підтримкою Парламентської асамблеї країн Європи, Асамблеї країн-учасниць СНД, Верховної Ради України. Проект масштабний і вимагає багато коштів і роботи», — розповідає він. У всіх цих відомствах вирішили, що «Київська Русь» зіграє величезну роль у залученні не тільки українських, але і міжнародних туристів.

З державного бюджету кошти під реалізацію проекту виділятися не будуть, будуватимуть «Київську Русь» за гроші добродійного фонду й інвесторів.

Відтворюватимуть Київську Русь у повний розмір, один до одного,  відповідно до історичних даних. Парк буде розташований в 34 кілометрах від Києва, в селі Копачів, і займе майже 10 гектарів землі.

В процесі реалізації проекту площа парку може збільшитись. До того ж, піднімалося питання про створення регіонального ландшафтного парку, який займатиме площу 1000 гектарів. Йому, швидше за все, буде присвоєно статус пам`ятки природи. Надалі якась частина цієї території може дістатися «Київській Русі».

Крім того, існує план з будівництва на території ландшафтного парку чотиризіркового готельного комплексу та бізнес-центру «Київська Русь», де проводитимуться конференції, фестивалі. Розважитися відвідувачі парку зможуть у театрі й кінозалі, будівництво яких також передбачене.

Відкриття парку спочатку планувалося до 2015 року, але Євро-2012 спонукало авторів проекту реалізовувати його частинами, щоб деякі об`єкти туристи змогли побачити вже до майбутнього чемпіонату Європи.

На переконання Янченка, у проекту величезна культурна й історична складова, яка не може не зацікавити.

Земельна ділянка під «Київською Руссю» може коштувати 7 млн. дол.

 
7419
комментарии powered by Disqus

Останні новини

14:17

В Днепровском районе застрелили адвоката

21:06

Киевлянин бросился под колеса авто и погиб

20:16

Киевскую учительницу выселяют из подаренной государством квартиры

19:24

Киевлянка попала под машину во время разговора по телефону

18:15

КГГА анонсировала расследование космических платежек

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus