КИЕВ

Довгий: «Ми зібралися, щоб захистити місцеве самоврядування»

0

На брифінгу під час позачергового засідання Спілки секретарів місцевих рад Асоціації міст України та громад, який проходить сьогодні, 2 квітня, у Києві, секретар Київради Олесь Довгий наголосив, що  сьогодні представники Асоціації міст України «зібралися для того, щоб захистити місцеве самоврядування».

Про це «Київ.proUA.com» повідомили в прес-службі КМДА.

«Повна зала під час з’їзду секретарів місцевих рад свідчить про те, що загроза місцевому самоврядуванню - болюча тема не лише для Києва, а й для всієї України», - сказав він.

Секретар Київради переконаний, що ейфорія прийняття рішень, які ґрунтуються на політичній доцільності, вже захопила Верховну Раду та уряд, а в подальшому може захопити й усю країну. «Лише в Києві, згуртувавшись разом, ми можемо захистити місцеве самоврядування», - запевнив Довгий.

Секретар Київради наголосив, що єдиним джерелом влади в Україні є громада, і саме вона обирає органи місцевого самоврядування, які потім звітують перед людьми. «Представники місцевих рад не повинні боятися уряду і Верховної Ради. Вони повинні лобіювати інтереси кожного українця».

Довгий нагадав про «три цвяхи», які останнім часом було вбито у «труну» місцевого самоврядування. «Це - заміна мажоритарної виборчої системи на пропорційну, запровадження імперативного мандата для місцевих рад, а також рішення ВР про перевибори в столиці, яке базувалося на політичній доцільності».

«Сьогодні ми говоримо про необхідність мобілізуватися, донести до кожного громадянина, що представники місцевих рад незабаром вже не зможуть вирішувати проблеми виборців, бо окремі політичні гравці, узурпувавши владу, будуть вирішувати все за громаду», - наголосив Довгий.

 
5199
комментарии powered by Disqus

Останні новини

09:45

Задержали столичного адвоката, кторый хотел «решить вопрос» в суде за деньги

09:42

Следствие устанавливает и допрашивает свидетелей в убийстве Вороненкова

09:30

Убийца Вороненкова не смог бы дать показаний

09:21

Охранник Вороненкова прооперирован

09:13

Российские адвокаты назвали версии убийства Вороненкова

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus