КИЕВ

false

Столичний супермаркет торгував простроченою продукцією

0

В ході перевірки, проведеної інспекторами ветеринарної міліції в одному з найбільших супермаркетів у Деснянському районі столиці, було виявлено 185 кг мороженої риби без будь-якого маркування, а також 143 кг курячої продукції, частина якої не була маркована, а частина - мала термін реалізації, що вже пройшов.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в Державному управлінні Міністерства внутрішніх справ України (ГУ МВС) у місті Києві, м`ясопереробний і кулінарний цехи супермаркету функціонували з порушенням елементарних санітарних вимог. "Були відсутні засоби для миття і дезинфекції устаткування. Санітарний стан виробничих приміщень і холодильних камер незадовільний, необхідна температура в них не підтримується", - повідомили в управлінні.

"У морозильній камері зберігалася для реалізації морожена риба, загальною вагою 185 кг, без будь-якого маркування. Тобто визначити виробника, дату виготовлення і термін придатності було неможливо. Ця продукція зберігалася поряд, а іноді й упереміш з напівфабрикатами, в одних і тих самих пластикових ящиках, що є порушенням правил товарного сусідства", - говориться в повідомленні.

Аналогічне порушення, за словами співробітників ГУ МВС України в Києві, було виявлено в холодильній камері для зберігання яловичини і свинини, де також зберігалася охолоджена куряча сировина.

Крім того, в торговому залі в холодильній вітрині зберігалася і реалізовувалася куряча продукція, зокрема столові яйця (загальна вага кількох партій 143 кг), частково без маркування, частково - з терміном реалізації, що ппройшов.

Згідно з виявленими порушеннями були складені відповідні акти, розпорядження і протоколи. Вказана продукція вилучена з обігу і передана на відповідальне зберігання власникові до відповідного рішення згідно з чинним законодавством.

Назва супермаркету не повідомляється. Інформація щодо роботи супермаркету передана в контролюючі органи - санітарно-епідеміологічну і ветеринарну служби, Спілкуз захисту прав споживачів та ін.

 

 

 
7352
комментарии powered by Disqus

Останні новини

14:17

В Днепровском районе застрелили адвоката

21:06

Киевлянин бросился под колеса авто и погиб

20:16

Киевскую учительницу выселяют из подаренной государством квартиры

19:24

Киевлянка попала под машину во время разговора по телефону

18:15

КГГА анонсировала расследование космических платежек

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus