КИЕВ

false

У Черновецького заявляють, що Тимошенко блокує соціальні виплати киянам

0

Заступник голови КМДА Ірена Кільчицька заявляє, що Державне казначейство за дорученням Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко заборонило перераховувати кошти Київській міській дирекції УДППЗ «Укрпошта», у зв’язку з чим близько 600 тис. киян не можуть отримати щомісячну одноразову адресну матеріальну допомогу. Про це «Київ.proUA.com» повідомили у прес-службі КМДА.

«Державне казначейство України за дорученням Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко заборонило перерахувати кошти Київській міській дирекції УДППЗ «Укрпошта», у зв’язку з чим близько 600 тис. одержувачів різних видів допомоги (пенсіонери, інваліди, одинокі матері) не можуть отримати щомісячну одноразову адресну матеріальну допомогу, яка має виплачуватися з 2 квітня», - говориться у повідомленні.

Зокрема, у повідомленні зазначається, що в КМДА надходить інформація від киян про те, що працівники столичних поштових відділень № 111 на вулиці Щербакова та № 124 на вул. Васильківській повідомляють, що київська влада відмовилась від виплат. «Це не відповідає дійсності. Це – провокація», - зазначила Кільчицька.

«Це яскравий приклад того, як БЮТівці, котрі намагаються отримати владу в Києві, «турбуються» про добробут киян», - заявила Кільчицька. «Але ми знайдемо спосіб надати допомогу киянам, попри ці кволі спроби тиснути на малозахищені верстви населення та команду Леоніда Черновецького», – запевнила вона.

 
620
комментарии powered by Disqus

Останні новини

17:18

В столичном аэропорту нашли комплектующие к оружию

16:30

В «Киевэнерго» придумали отмазку фантастическим платежкам

15:14

В детсаду Дарницкого района отравились дети

14:06

В Киеве сорвался лифт с женщиной и ребенком

13:13

Чиновники Голосеевской РГА попались на хищении почти 7 миллионов

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus