КИЕВ

false

Замість будівництва на Пейзажній алеї розіб’ють сквер

0

Учора, 2 квітня, під час зустрічі з місцевими жителями, які виступають проти забудови Пейзажної алеї, Київський міський голова Леонід Черновецький пообіцяв підписати розпорядження "Про збереження історичного ореолу й заборону будівництва в провулку Десятинному та Пейзажній алеї".

Про це повідомляє УНІАН.

Черновецький сказав, що займається цим питанням особисто. За його інформацією, рішення Київради, яким було скасовано землевідведення забудовнику, було ухвалено ще в 2006 році, коли він тільки став мером Києва.

Водночас своїм розпорядженням він має намір зупинити забудовника, і вже 7 квітня пообіцяв пресі й місцевим жителям, що сам особисто посадить на місці запланованого будівництва перше дерево майбутнього скверу.

Він також сказав, що в Києві на сьогодні виявлено близько 30 земельних ділянок, щодо яких необхідно ухвалити рішення про скасування землевідведень і зупинку будівельних робіт.

У розмові з пресою він також сказав, що не відкидає вірогідності проведення сесії Київради до дати проведення позачергових виборів у Києві. "Я думаю, що, скоріш за все, буде (сесія Київради – ред.) ", - сказав мер.

 
6220
комментарии powered by Disqus

Останні новини

17:18

В столичном аэропорту нашли комплектующие к оружию

16:30

В «Киевэнерго» придумали отмазку фантастическим платежкам

15:14

В детсаду Дарницкого района отравились дети

14:06

В Киеве сорвался лифт с женщиной и ребенком

13:13

Чиновники Голосеевской РГА попались на хищении почти 7 миллионов

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus