КИЕВ

У Корчуватому побудують два мікрорайони

0

 

Містобудівна рада вчора, 2 квітня, схвалила детальний план території (ДПТ) промислової зони «Корчувате» в Голосіївському районі, обмеженої проспектом Науки, Столичним шосе, Лисою та Багриновою горами. Про це «Київ.proUA.com» повідомили у Головному управлінні містобудування, архітектури та дизайну міського середовища КМДА.

Проект передбачає забудову двох мікрорайонів, з офісними будівлями, багатофункціональними комплексами, готелями, виставковим центром. Зону суспільної забудови планується розташувати уздовж Столичного шосе.

Зокрема, вздовж залізниці з дотриманням 100-метрової санітарної зони передбачено розмістити офісні, готельні та торгові комплекси. На внутрішніх майданчиках планується сформувати квартальну забудову зі зведенням сучасного житла, виставкових і торгово-розважальних комплексів, закладів соціального обслуговування – поліклініки, двох шкіл і трьох дитсадків, спортивно-оздоровчих комплексів. Озеро та зелені насадження на даній території буде збережено, вони виконуватимуть рекреаційну функцію для усього мікрорайону. Також враховано збереження історико-культурних пам’яток, зокрема, Київської фортеці та інших.

Запропонована схема організації транспортно-пішохідного обслуговування території з урахуванням міської схеми розвитку транспорту, зарезервовані місця для створення багаторівневих розв’язок.

Перший мікрорайон розрахований на мешкання 10 тис. осіб, другий - на 4,7 тис. осіб.

Орієнтовна вартість будівництва складе 7,7 млрд. грн., зокрема житла - 4 млрд. грн.

Територія площею 120 га належить до промислової і складської зони, там розташовані цегляний, цементний і керамзитовий заводи і частково - багатоповерхова забудова. З ділянкою межує ландшафтний парк «Лиса гора».

На Корчуватому були виявлені рештки Трипільської культури, розкопано 103 безкурганних поховань. А Корчуватський могильник є пам`яткою архітектури.

 

 

 

 

 

 
5194
комментарии powered by Disqus

Останні новини

09:45

Задержали столичного адвоката, кторый хотел «решить вопрос» в суде за деньги

09:42

Следствие устанавливает и допрашивает свидетелей в убийстве Вороненкова

09:30

Убийца Вороненкова не смог бы дать показаний

09:21

Охранник Вороненкова прооперирован

09:13

Российские адвокаты назвали версии убийства Вороненкова

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus