КИЕВ

false

Довгий готовий до брудних політтехнологій з боку опонентів

0

Як повідомили «Київ.proUA.com» у прес-службі КМДА, секретар Київради Олесь Довгий, спілкуючись з журналістами після чат-конференції в «Обозревателе», сказав, ще не виключає нападок і бруду стосовно своїх близьких та друзів під час виборчої кампанії в Києві.

«Та інформація, яку я отримав, дозволяє мені з впевненістю заявити, що під час цієї виборчої кампанії обов’язково будуть нападки на моїх друзів та близьких. Не виключаю, що подібне може статися і з іншими членами Блоку Черновецького. Наші опоненти будуть намагатися «нарити» хоч щось у близькому або не дуже близькому нашому оточенні, тому що ніякого компромату ні на мера Києва Леоніда Черновецького, ні на секретаря київської міської ради Довгого у них немає», - заявив він.

«Підходи наших опонентів вражають своїм цинізмом, - наголосив Довгий. – І жертвами цих брудних політичних технологій, на жаль, стають наші родичі  та близькі. Їм на рівному місці створюються конкретні проблеми з боку слідчих органів».

Довгий наголосив, що «Відбувається те, чого вже давно не було, і мені здавалося, чого ніколи вже не повинно було бути в цій країні. На жаль, це роблять люди, які самі ще кілька років тому боролися проти таких методів».

 
10704
комментарии powered by Disqus

Останні новини

14:17

В Днепровском районе застрелили адвоката

21:06

Киевлянин бросился под колеса авто и погиб

20:16

Киевскую учительницу выселяют из подаренной государством квартиры

19:24

Киевлянка попала под машину во время разговора по телефону

18:15

КГГА анонсировала расследование космических платежек

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus