КИЕВ

Горбаль вирішив звільнити дорогу на Київ Табачнику

0

Керівник Київського відділення Партії регіонів Василь Горбаль прийняв рішення не брати участі у нинішній кампанії з перевиборів Київського міського голови. Про це йдеться у заяві Горбаля, пише «Українська правда».

«Мені прикро, що з перших днів виборча кампанія у Києві перетворилась на змагання в цинізмі, лицемірстві та умінні брехати», - сказав він.

Зокрема, за його словами, результати виборів можуть бути оскаржені й скасовані в судовому порядку через сумнівність рішення про їх проведення.

«Натомість за нинішніх обставин йдеться саме про прізвища, причому з кожним днем претендентів на мерське крісло та на місця в Київраді стає все більше», - сказав Горбаль.

Він спрогнозував, що після виборів ситуація в Київраді стане «ще більш некерованою, особливо з огляду на те, що ця кампанія є свого роду випробувальним полігоном напередодні президентської кампанії».

«Відтак, і майбутній мер (незалежно від прізвища), і депутати будуть заручниками загальнополітичної ситуації, тобто про самостійні рішення в контексті київських реалій та на благо київської громади годі й думати», - сказав Горбаль.

«Замість виборів починається фарс. Брати участь у якому і змагатися зі своїми чи то опонентами, чи то однопартійцями я не маю бажання і не бачу сенсу», - додав він.

За інформацією джерел видання, відмова Горбаля від балотування на посаду мера «є природною людською реакцією» на інформацію про висунення Табачника.

Повідомлялося, що народний депутат Дмитро Табачник буде висунутий кандидатом у мери Києва від Партії регіонів.

 
489
комментарии powered by Disqus

Останні новини

18:47

В Киеве произошло ДТП с участием маршрутки

18:24

Суд арестовал подозреваемых в жестоком убийстве киевлянки

18:15

Под Киевом чуть не зарезали молодого парня

17:35

Столичные парки очистят от мусора за три недели

17:21

В столице уберут старые дорожные знаки

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus