КИЕВ

false

У Києві пройде «Міс Світу»

0

У жовтні 2008 року в столиці відбудеться фінальна частина 58-го конкурсу краси «Міс Світу». Про це «Київ.proUA.com» повідомили в прес-службі КМДА.

За словами заступника голови Київміськадміністрації Віталія Журавського, котрий зустрічався з власницею та президентом конкурсу «Міс Світу» Джулією Морлі, організатори планують повести шоу в Національному палаці мистецтв «Україна».

«Столична влада підтримує ідею проведення в столиці України фінальної частини конкурсу «Міс Світу». Ми маємо досвід проведення Євробачення, тому я вважаю, що Київ готовий прийняти представників 120 країн світу цієї осені», - сказав Віталій Журавський.

 Джулія Морлі додала, що вважає Київ і Україну загалом чудовим місцем для проведення даного конкурсу. Вона ознайомилась з можливостями міста та наголосила, що задоволена якістю обслуговування в столичних готелях.

«За нашим шоу спостерігатимуть понад 2 млрд. глядачів з усього світу. Це буде чудовий шанс прорекламувати Україну та Київ на весь світ, показати, що ці місця дуже привабливі. Я впевнена, що після «Міс Світу» кількість туристів, які приїздять до України, набагато збільшиться», - сказала Джулія Морлі.
3820
комментарии powered by Disqus

Останні новини

18:11

Киевская бабушка дважды за неделю стала жертвой преступников

17:29

Столичные правоохранители поймали банду наркоманов

16:28

В Ирпене сгорел большой коттедж

15:19

В Киевской области банда разбойников убила бабушку

14:06

Вандалы повредили мост Влюбленных

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus