КИЕВ

Київ закупить нові пожежні машини

0

Для придбання 5 пожежних машин для гасіння полум’я у багатоповерхівках та іншої пожежної техніки цього року з міського бюджету виділено 4,5 млн. грн. Про це «Київ.proUA.com» повідомили в прес-службі КМДА.

За словами першого заступника голови Київміськадміністрації Дениса Басса, минулого року було придбано 3 великі пожежні машини. «Зараз відбувається міжнародна виставка пожежної техніки, в рамках якої ми разом з пожежниками проаналізували усі пропозиції, і найближчим часом придбаємо, як мінімум, 5 пожежних машин для центру міста та великих районів», – розповів він. Кожна машина коштує близько 600 тис. грн.

 «Наразі ми також співпрацюємо з пожежною охороною над впровадженням нової сучасної пожежної сигналізації в метрополітені, це дороговартісний проект, який потребує близько 30 млн. грн. Найближчим часом ми проситимемо бюджетну комісію перерозподілити кошти і профінансувати цей проект в першу чергу, оскільки нещодавно проводились навчання у метрополітені, які засвідчили, що нинішня система сигналізації морально й технічно застаріла і потребує осучаснення», – зазначив Басс.

Також, за його словами, протягом півтора року буде реалізовано ініційований столичним мером Леонідом Черновецьким проект впровадження ситуативного центру в метрополітені, що передбачає встановлення  10 тис. відеокамер в метро.

Минулого року вперше за 11 років міською владою відкрито нове пожежне депо в районі Позняків. Це найсучасніше депо в Україні, обладнане за найновішими технологіями, яке має спеціальні автомобілі, що можуть гасити пожежі на найвищих поверхах. До кінця 2009 року планується відкриття пожежного депо у Святошинському районі. Наразі для цього добирається земельна ділянка.
3661
комментарии powered by Disqus

Останні новини

16:01

По факту приема Паршова в ряды Нацгвардии назначена служебная проверка

23:07

Под Киевом обнаружили теплицу с коноплей на миллион

22:05

В столичной подземке поймали мужчину с наркотиками

21:03

В Киеве чуть не сгорели два дома

20:33

Под Киевом бандиты избили мужа и жену

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus