КИЕВ

false

У Києві спіймали грузинського «злодія в законі» Гочу

0

У Києві 3 квітня затримали «злодія в законі» на призвісько Гоча - громадянина Грузії Фрідом Сулаквелідзе (1964 р.н.), повідомили «Київ.proUA.com» у прес-службі ГУБОЗ.

Згідно з повідомленням, вчора відділ громадянства, імміграції і реєстрації фізичних осіб Голосіївського РВ ГУ МВС України в Києві ухвалив рішення про депортацію до Грузії Сулаквелідзе та заборону йому в’їзду до України терміном на 5 років.

Сьогодні зранку працівники спецпідрозділу БОЗ видворили Сулаквелідзе з України: рейсовим літаком «Київ-Тбілісі» його доправили до Грузії. Там його вже зустрічали грузинські правоохоронці.

Як зазначає прес-служба ГУБОЗ, у чинному антикримінальному законодавстві Грузії є норма, що передбачає суворе покарання за «злодійство в законі». Для осіб цієї категорії створено спеціальну в’язницю.

Уродженець м. Зестафоні Ф. Сулаквелідзе раніше тричі був засуджений у Грузії. Загалом за гратами він перебував 14 років. У в’язниці був «коронований» на «злодія в законі».

За даними оперативників спецпідрозділу БОЗ, в Україні Гоча чинив суттєвий негативний влив на криміногенну ситуацію в Одеській та Дніпропетровській областях, а також у Києві. За оперативною інформацією, Гоча планував створити потужне організоване злочинне угруповання для скоєння особливо тяжких злочинів, а також рейдерських захоплень підприємств. Зафіксовані також спроби «злодія в законі» поширити свій кримінальний вплив на низку бізнес-структур. Утім, цим планам завадили працівники спецпідрозділу боротьби з організованою злочинністю.

Затримання і депортація особливо небезпечного злочинця відбулася в рамках реалізації Протоколу про співпрацю між МВС України та Грузії на 2008-2009 роки, підписаного 28 березня у Тбілісі міністрами внутрішніх справ Юрієм Луценком та Іване Мерабішвілі.

 
660
комментарии powered by Disqus

Останні новини

17:18

В столичном аэропорту нашли комплектующие к оружию

16:30

В «Киевэнерго» придумали отмазку фантастическим платежкам

15:14

В детсаду Дарницкого района отравились дети

14:06

В Киеве сорвался лифт с женщиной и ребенком

13:13

Чиновники Голосеевской РГА попались на хищении почти 7 миллионов

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus