КИЕВ

false

"Соціс" обіцяє перемогу Черновецькому

0

Якби вибори Київського міського голови відбулися найближчої неділі, мером Києва знову став би Леонід Черновецький - за нього проголосували б 31,8% киян. Такі результати соціологічного дослідження Центру політичних і маркетингових досліджень "Соціс".

Як повідомляє ЛІГАБізнесІнформ, посилаючись на слова директора Центру політичних і маркетингових досліджень "Соціс" Микола Чурілова, рейтинг Черновецького стрімко росте за рахунок тих людей, яким не подобається сама ідея дострокових виборів у Києві. Якщо в попередньому дослідженні їх частка серед прихильників діючого мера була 4%, то за наслідками нинішнього виросла до 9%. В той самий час, Віталій Кличко зможе серйозно поборотися за посаду міського голови Києва лише в тому випадку, якщо заручиться підтримкою БЮТ, - заявив Чурілов.

За його словами, за Кличка проголосувало б 20,8% респондентів. Решта кандидатів набирає менше 10%: Олександр Омельченко - 5,8%, Юрій Луценко - 3,6%, Микола Катеринчук - 3,2%, Микола Томенко і Олександр Турчинов - по 1,4% голосів. Інших претендентів на посаду мера Києва підтримують менше 1% виборців. При цьому утруднились з відповіддю 17,1% опитаних, 1,5% респондентів проголосували б за іншого кандидата, проти всіх свої голоси віддали б 4,8%, а 3,4% взагалі не брали б участі у виборах.

Якби вибори депутатів Київської міськради відбулися найближчої неділі, то 22,4% опитаних проголосували б за Блок Леоніда Черновецького, 18,9% - за БЮТ, 12,7% опитаних - за Блок Віталія Кличка і 10,9% - за НУНС. Решта політичних сил на виборах до Київради набирає менше 3% голосів: Блок Литвина - 2,6%, Комуністична партія України - 1,1%, "Партія зелених" - 0,9%, "Громадський актив Києва" і СПУ - по 0,4%, ВО "Свобода" - 1,1%, Блок Людмили Супрун і Партія вільних демократів - по 0,1%. При цьому утруднились з відповіддю 14,5% опитаних, 0,8% респондентів проголосували б за іншу політичну силу, проти всіх свої голоси віддали б 4%, а 3,4% взагалі не брали б участі у виборах.

Оцінюючи професіоналізм потенційних градоначальників, респонденти відзначили, що найвищий рівень - у мера Києва Л.Черновецького (31,9% опитаних). На другому і третьому місцях - О.Омельченко і В.Кличко (18,9% і 15,9% респондентів, відповідно). Професіоналізм решти кандидатів не одержав позитивної оцінки більше 10%.

33,3% респондентів переконані, що мером Києва стане Черновецький, 20,4% - В.Кличко. Шанси решти кандидатів - менше 5%.

Дослідження проводилося з 27 по 3 квітня. У опитуванні взяли участь 2000 киян. Похибка становить 2,2%.

 

 

 
10653
комментарии powered by Disqus

Останні новини

14:17

В Днепровском районе застрелили адвоката

21:06

Киевлянин бросился под колеса авто и погиб

20:16

Киевскую учительницу выселяют из подаренной государством квартиры

19:24

Киевлянка попала под машину во время разговора по телефону

18:15

КГГА анонсировала расследование космических платежек

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus