КИЕВ

false

Скандальне будівництво на Пейзажній алеї «кришує» Турчинов

0

За найскандальнішим у столиці будівництвом на Пейзажній алеї стоїть нинішній перший віце-прем’єр-міністр Олександр Турчинов. Про це «Київ.proUA.com» повідомили в "Громадській прокуратурі України".

У 2004 році Міністерство зовнішніх справ (МЗС) уклало інвестиційний договір з ВАТ «Українське майно» на будівництво житлового дев’ятиповерхового будинку на Пейзажній алеї. Частка МЗС у цьому будівництві становила лише 20%, решту отримувало «Українське майно». Отже, фактично МЗС виступав лише прикриттям для цієї бізнес-структури.

Фігурантів, причетних до скандального будівництва, чимало. Станом на минулий рік акціями “Українського майна” володіла американська компанія ECLAD Invest Ltd . Акції «Українського майна» ECLAD Invest Ltd придбала у ВАТ «Л-Холдинг».

У свою чергу, найбільшим акціонером «Л-Холдингу» було ВАТ «Центр фінансових технологій», 26,2% акцій якого, станом на минулий рік, володів нинішній перший віце-прем’єр-міністр Олександр Турчинов.

За станом на 25 лютого нинішнього року 32,9% акцій є у володінні Анни Турчинової – дружини пана Олександра.

Засновником «Центру фінансових технологій» була фірма «Інститут економічних реформ», найбільшим акціонером якої виступало ТОВ «Корпорація транспорт». Засновниками «Корпорації транспорт» стали Юлія Тимошенко й Олександр Тимошенко.

У грудні минулого року, коли скандал з “будинком МЗС” сягнув піку, прес-служба МЗС заявила, що договір із “Українським майном” скасовано, повноваження у забудовника відкликано, але про справжні причини та ініціатора розриву нічого не було відомо.

Після відсторонення «Українського майна» збудувати “дипломатичний” хмарочос намагалась інша компанія - ТОВ “УМ-Інвест”, 50% акцій якого належать Сергію Піндичу. Він також є керівником ЗАТ «Едем і К». А фірмою-засновницею «Едем і К» є фірма «Європа ікс», акціями якої володіла компанія Олександра Турчинова «Центр фінансових технологій».

 
3562
комментарии powered by Disqus

Останні новини

17:18

В столичном аэропорту нашли комплектующие к оружию

16:30

В «Киевэнерго» придумали отмазку фантастическим платежкам

15:14

В детсаду Дарницкого района отравились дети

14:06

В Киеве сорвался лифт с женщиной и ребенком

13:13

Чиновники Голосеевской РГА попались на хищении почти 7 миллионов

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus