КИЕВ

«Пора» хоче, щоб Каськів пішов в мери

0

Київська міська організація партії «Пора» висунула кандидатуру голови партії Владислава Каськіва у мери Києва. Таке рішення прийняли делегати міської організації на конференції в неділю, передають «Українські Новини».

Перед голосуванням за кандидатуру Каськіва голова міськорганізації, депутат київської міської ради Сергій Рудик сказав, що політрада партії спочатку розглядала два варіанти можливої участі партії у виборах мера Києва.

Один з них - це підтримка єдиної кандидатури в мери Києва, висунутої блоками Юлії Тимошенко і «Наша Україна - Народна Самооборона», а другий висунення свого кандидата.

Проте, враховуючи затягування процесу висунення єдиного кандидата політрада «Пори» вирішила, що партії необхідний свій кандидат.

Проголосувавши за кандидатуру Каськіва, міськорганізація вирішила повідомити його про прийняте рішення, щоб з’ясувати позицію самого Каськіва.

В разі самовідводу Каськіва міськорганізація «Пори» може переглянути своє рішення на другому етапі конференції, який відбудеться 11 квітня.

Крім того, на конференції в неділю «Пора» визначила принципи формування списку кандидатів в депутати Київради від партії.

При цьому сам список обговорюватиметься і затверджуватиметься також 11 квітня.

В той же час «Пора» прийняла принципове рішення самостійно брати участь у виборах Київради, а не блокуватися з ким-небудь.

Як повідомлялося, виборча компанія по виборах мера Києва і Київради стартувала 26 березня.
5219
комментарии powered by Disqus

Останні новини

09:45

Задержали столичного адвоката, кторый хотел «решить вопрос» в суде за деньги

09:42

Следствие устанавливает и допрашивает свидетелей в убийстве Вороненкова

09:30

Убийца Вороненкова не смог бы дать показаний

09:21

Охранник Вороненкова прооперирован

09:13

Российские адвокаты назвали версии убийства Вороненкова

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus