КИЕВ

Рахункова палата: КМДА і Мінфін неефективно використали 386 млн. грн.

0

Рахункова палата вважає неефективним використання Київською міською державною адміністрацією  і Міністерством фінансів коштів, виділених на реалізацію "Програми забезпечення виконання в 2007 році Києвом функцій столиці України".

Про це «Українським новинам» повідомила прес-служба палати.

"Згідно з висновками аудиторів, управління бюджетними коштами, виділеними на виконання програми, Київською міською державною адміністрацією і Міністерством фінансів України у ряді випадків здійснювалося з порушенням законодавства, непрозоро і неефективно, а затверджені програмою заходи виконані не в повному обсязі", - говориться в повідомленні.

Зокрема, планування адміністрацією і Мінфіном потреби в коштах для забезпечення фінансування програми, розподіл джерел і напрямів її фінансування проводилися за відсутності обгрунтованих розрахунків, що є порушенням положень Бюджетного кодексу відносно обгрунтування показників при формуванні бюджету.

Колегія Рахункової палати повідомляє, що при використанні коштів субвенцій з Державного бюджету міському бюджету Києва на виконання столичних функцій з порушенням законодавства і неефективно в цілому витрачено 386 млн. гривень.

Згідно з висновками Рахункової палати, Мінфін і міськадміністрація не забезпечили своєчасне фінансування за рахунок коштів субвенції заходів програми, і це привело до тривалого їх невикористання, невиконання запланованих обсягів робіт і неефективного управління коштами в 2007.

Також у результаті неналежного контролю Київміськадміністрацією при використанні грошей субвенцій допускалися порушення законодавства при проведенні тендерних процедур, затвердження інвестиційних програм.

Про результати аудиту поінформовані Верховна Рада, Кабінет Міністрів і Київміськадміністрація.

Як повідомлялось, в лютому мер Києва Леонід Черновецький заявив про те, що вважає недостатнім фінансування з державного бюджету витрат на виконання Києвом столичних функцій.

У січні Київська міська рада прийняла міський бюджет на 2008 рік з доходами 20,327 млрд. гривень і витратами 20,726 млрд. гривень.

 

 
1123
комментарии powered by Disqus

Останні новини

19:35

Сослуживцы из «Донбасса» рассказали об убийце Вороненкова

19:02

В столице произошло ДТП с участием пяти автомобилей

18:25

В КГГА констатировали отсутствие системы сбора опасных отходов

18:02

В Киеве начнет работу муниципальная охранная компания

17:55

Личность убийцы Вороненкова не установлена

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus