КИЕВ

false

У КМДА виявили незаконних відряджень на півмільйона гривень

0

Слідчий відділ столичної Державної служби боротьби з економічною злочинністю порушив кримінальну справу стосовно службових осіб Київської міської державної адміністрації за звинуваченням у нецільовому використанні 534 тис. грн. бюджетних коштів. Про це «Київ.proUA.com» повідомили в прес-службі ВЗГ ГУМВС України в місті Києві.

Попередньо встановлено, що в період з січня 2006 по серпень 2007 року у службові відрядження в складі делегацій КМДА направлялись особи, які не є її працівниками (депутати Київської міської ради, представники засобів масової інформації, громадських організацій, ветерани, особи, які не перебувають у трудових відносинах з апаратом виконавчого органу КМДА).

Головним фінансовим управлінням КМДА було профінансовано такі відрядження за рахунок асигнувань, передбачених у видатках міського бюджету на зміцнення і розвиток міжнародних зв’язків, відзначення ювілейних та визначних дат, зустрічей, прийомів.

Дії службових осіб КМДА призвели до завищення касових та фактичних видатків, а також нецільового використання коштів, відзначили в прес-службі.

Справу порушено за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.210 КК України (порушення законодавства про бюджетну систему України).

 
7413
комментарии powered by Disqus

Останні новини

14:17

В Днепровском районе застрелили адвоката

21:06

Киевлянин бросился под колеса авто и погиб

20:16

Киевскую учительницу выселяют из подаренной государством квартиры

19:24

Киевлянка попала под машину во время разговора по телефону

18:15

КГГА анонсировала расследование космических платежек

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus