КИЕВ

false

Довгий вірить, що вибори не відмінять

0

Секретар Київради Олесь Довгий вірить у те, що позачергові вибори у Києві не відмінять. Як повідомили «Київ.proUA.com» у прес-службі Київської міської ради, Довгий відзначив: «Я сподіваюся, що наші політичні опоненти знайдуть в собі мужність взяти участь і пройти до кінця виборчу кампанію, яку самі розпочали».

 «Ми всі стали свідками неодноразового ігнорування українських законів і Конституції на догоду однієї з політичних сил. Тому я не можу гарантувати, що вони в черговий раз не порушать закону», - зазначив секретар Київради Олесь Довгий, відповідаючи на запитання читачів свого персонального сайту про те, чи може БЮТ відмінити вибори.

 «Наші опоненти, порушуючи закон, проголосували постанову Верховної Ради про призначення дострокових виборів в столиці. Зараз вони усвідомили, що можуть зазнати поразки, тому прагнуть перевибори відмінити, - наголосив він. - Але я сподіваюся, що наші політичні опоненти знайдуть в собі мужність взяти участь і пройти до кінця виборчу кампанію, яку самі розпочали».

 «Також мені би хотілося, щоб у тих, хто подав позови до судів про відміну виборів, вистачило б здорового глузду їх відкликати», - підкреслив Олесь Довгий.
3529
комментарии powered by Disqus

Останні новини

17:18

В столичном аэропорту нашли комплектующие к оружию

16:30

В «Киевэнерго» придумали отмазку фантастическим платежкам

15:14

В детсаду Дарницкого района отравились дети

14:06

В Киеве сорвался лифт с женщиной и ребенком

13:13

Чиновники Голосеевской РГА попались на хищении почти 7 миллионов

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus