КИЕВ

false

Довгий вважає, що через рейтинги, всі можуть об’єднатися проти Черновецького

0

Секретар Київської міської ради Олесь Довгий заявляє, що «чим більше соціології з’являється сьогодні щодо виборів київського мера і Київради, тим частіше лунають голоси серед представників демократичної коаліції та інших претендентів на владу про необхідність висунення єдиного кандидата. Отже, всі вони зробили один і той самий висновок – шансів у них на перемогу немає». Про це «Київ.proUA.com» повідомили у пресс-службі Київської міської ради.

 «На мою думку, демократія – це об’єднання «за» чи «в ім’я чогось», а не «проти», як це має місце сьогодні в Києві. Всі політики об’єдналися проти Леоніда Михайловича і його команди. Але жодна з політичних сил не пропонує киянам нічого, окрім критики. Ми ж заявляємо, що Київ, добробут киян – для людей, а не політиків», – відзначив Довгий.

За словами Довгого, демократія – це вибір, отже вона полягає у тому, щоб кожен сповідував свої думки, пропонував свої шляхи чи то розвитку міста, чи то розвитку держави в цілому. «Лягати під політичний каток лише заради отримання влади щонайменше непристойно», - зазначив він. Це стосується як Віталія Кличка, який завоював свій високий авторитет серед киян, але на рингу, так і Блоку Юлії Тимошенко. Можливо навіть більшою мірою, адже політична сила і її лідер, які претендують на загальнодержавне кермо, дискредитують себе публічно не маючи кандидата у мерське крісло столиці з відповідною програмою і підтримкою киян.

Довгий висловив переконання, що «Лише люди мають давати оцінку діям тих, кого вони обирали. Це теж принцип демократії, який ми сповідуємо і якого закликаємо дотримуватися всі політичні сили. І саме цього бояться наші опоненти. Їм здається, що згуртувавшись вони не будуть червоніти перед киянами в травні місяці».

10732
комментарии powered by Disqus

Останні новини

14:17

В Днепровском районе застрелили адвоката

21:06

Киевлянин бросился под колеса авто и погиб

20:16

Киевскую учительницу выселяют из подаренной государством квартиры

19:24

Киевлянка попала под машину во время разговора по телефону

18:15

КГГА анонсировала расследование космических платежек

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus