КИЕВ

false

Із зупинок у Києві заберуть 258 кіосків

0

Київська міська державна адміністрація (КМДА) має намір забрати 258 торговельних кіосків, незаконно встановлених на зупинках громадського транспорту. Про це повідомив сьогодні на нараді в КМДА генеральний директор КП "Київпастранс" Микола Ламбуцький, передає « РБК-Україна».

Із цією метою будуть створені оперативні групи із числа працівників ДАІ й дільничних інспекторів міліції, а також працівників управління благоустрою КМДА.

Крім того, КМДА має намір оголосити інвестиційний конкурс за висновком договорів з "Київпастрансом" на експлуатацію зупинок громадського транспорту. Ламбуцький відзначив, що багато зупинок зараз  перетворилися в стихійні ринки, тоді як відповідно до будівельних норм в 20-метровій зоні від зупинок категорично заборонені торгівля й встановлення кіосків.

"У цьому питанні існує певна проблема, пов`язана з тим, що коли створювався "Київпастранс", туди ввійшла організація, що вже уклала договори на обслуговування всіх зупинок у Києві. Формула виходу із цієї ситуації є. Там, де договори укладені з "Київпастрансом", ми будемо оголошувати новий конкурс. Хочуть - нехай беруть участь у ньому", - сказав Ламбуцький.

6248
комментарии powered by Disqus

Останні новини

17:18

В столичном аэропорту нашли комплектующие к оружию

16:30

В «Киевэнерго» придумали отмазку фантастическим платежкам

15:14

В детсаду Дарницкого района отравились дети

14:06

В Киеве сорвался лифт с женщиной и ребенком

13:13

Чиновники Голосеевской РГА попались на хищении почти 7 миллионов

Погода
Погода в Киеве

влажность:

давление:

ветер:

Партнеры портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus